Formularz kontaktowy

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych. Zapoznaj się z naszą polityką prywatności.

  Wysyłając zapytanie z tego formularza mogą Państwo uzyskać informacje dotyczące naszej aktualnej oferty oraz wyjaśnić wszelkie wątpliwości dotyczące zamówienia, dostawy i czasu realizacji.

  Na wiadomości odpowiadamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:30 do 14:00.

  Koszty dostawy
  Koszty przesyłki zależą od wybranego sposobu płatności oraz sumy zamówienia i są ponoszone przez Kupującego. Tabela zawiera ceny dostaw na terenie Polski.
  Sposób dostawy Czas dostawy Całkowity koszt przesyłki
  Do 200 zł  Od 200 do 300 zł Powyżej 300 zł
  Paczkomaty 24/7 - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 11 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przelewem lub kartą 24 h - kolejny dzień roboczy 12 zł GRATIS GRATIS
  Kurier DHL - płatność przy odbiorze 24 h - kolejny dzień roboczy 15 zł 15 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przelewem lub kartą 1-2 dni robocze 13 zł 13 zł GRATIS
  Poczta Polska przesyłka priorytetowa - płatność przy odbiorze 1-2 dni robocze 16 zł 16 zł GRATIS
  Odbiór osobisty nie dotyczy 0 zł 0 zł 0 zł

  Międzynarodowy kalendarz inwestora 2020 do pobrania (pdf do druku)

  Kalendarz inwestora do druku 2020

  Lokowanie kapitału na rynkach zagranicznych wymaga pewnego rodzaju organizacji, pozwalającej na planowanie działań inwestycyjnych zgodnie z harmonogramem dni wolnych od sesji giełdowej w danym kraju. Nie sposób zapamiętać wszystkich dat zagranicznych świąt, a każdorazowe wyszukiwanie w Internecie poszczególnych harmonogramów może być nużące. Dlatego postanowiliśmy przygotować gotowy do druku międzynarodowy kalendarz inwestora na 2020 rok.

   

   

  Kalendarz inwestora 2020 – maklerska.pl

   

  kalendarz inwestora tradera 2020Międzynarodowy kalendarz inwestora został stworzony w oparciu o dane dostępne na oficjalnych stronach giełd w Polsce, Stanach Zjednoczonych (NYSE i CME Group) oraz Niemczech. Kalendarz inwestora przygotowany jest w formacie A4, a dni wolne od sesji giełdowej oznaczone są kolorami, przypisanymi do danego kraju. Terminarz można zapisać na dysku w formie pliku pdf i korzystać z niego w wersji elektronicznej. Jeśli wolisz tradycyjne rozwiązania wydrukuj międzynarodowy kalendarz inwestora na kolorowej drukarce.

   

  __________________________________________________________________________________________________________________________

   

  Kalendarz inwestora 2019 – maklerska.pl

  Do Twojej dyspozycji pozostawiamy również kalendarz inwestora z poprzedniego roku. Gotowy plik pdf kalendarza inwestora 2019 możesz pobrać bezpośrednio z poniższego formularza, podając swoje imię i adres e-mail:

  maklerska program partnerski