Analiza techniczna dla inwestorów krótkoterminowych

(2 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Grube Ryby
Wymiary: Płyta DVD

54,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Prezentujemy szkolenie w wykonaniu jednego z mistrzów analizy technicznej, na którym zaprezentuje nowe taktyki analizy trendów. Pomogą one każdemu inwestorowi w rozpoznaniu trendu i wykorzystaniu tej wiedzy w najlepszy sposób.

Martin Pring zdobywał doświadczenie na rynku od 1969 r., szybko stał się liderem i ekspertem w społeczności inwestorów. W 1981 założył „Pring Research” i zaczął doradzać wielkim instytucjom finansowym i indywidualnym inwestorom na całym świecie. Od 1984 r. publikuje „Intermarket Review”, gdzie znaleźć można długoterminowe prognozy dla największych rynków światowych. Jego artykuły pojawiały się w „Barron’s”, a wielokrotnie były cytowane przez m.in. The Wall St. Journal, International Herald Tribune, The New York Post i Los Angeles Times.

Przez wiele lat wykładał analizę techniczną w Darden Business School, Golden Gate University i University of Richmond, VA. Jest też autorem kilku książek, m.in. bestsellera „Technical Analysis Explained”. W Polsce ukazała się jego książka „Psychologia inwestowania”.

Dziś Martin Pring pokaże w swoim wykładzie, jak zidentyfikować trend i jakie zastosować techniki aby go wykorzystać. Po latach doświadczeń i obserwacji rynku, Martin Pring nie zawsze trzyma się sztywnych reguł, ale oferuje unikalny przewodnik po psychologii rynku i technicznej analizie, aby zaprezentować, jak chronić swój kapitał i jak wykorzystać zjawiska, które inni często przegapiają.

Ten kurs omówi:

– analizę techniczną szczytów i dolin

-wsparcie i opór

– linie tendencji, jedno z najskuteczniejszych, choć niedocenianych narzędzi

– rozmieszczanie poziomów ucieczki

– jedno- i dwusłupkowe schematy cenowe

– wspomni również o maklerach – czołowym wskaźniku rynkowym

2 opinie dla „Analiza techniczna dla inwestorów krótkoterminowych”

  1. RD

    Fatalna pozycja – facet tłumaczy coś na wykresach, który nie jest bardzo często pokazywany na filmie. W tym czasie oglądamy prowadzącego, który pokazuje coś na ekranie, którego szczegółów nie widzimy ??? Jak można sprzedawać film dotyczący analizy wykresów, na którym nie pokazuje się wykresów?

  2. PIOTR3K

    Informacje przekazane w szkoleniu DVD naprawdę mogą się przydać początkującym, jak i już inwestującym na rynku. Zapomniałbym dodać o kim mowa, Martin Pring. W prosty sposób trafia do słuchaczy i potrafi przekazać potrzebne informacje szybko i skutecznie.

Dodaj opinię