Bogata kobieta

Kategoria:
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
ISBN: 8392513407
Okładka: Miękka
stron: 327

44,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Kim Kiyosaki jest doświadczonym inwestorem, kobietą biznesu i bardzo niezależną osobą. Przez ponad 20 lat wraz ze swoim partnerem w biznesie i mężem, Robertem Kiyosaki (autorem światowego bestsellera ”Bogaty ojciec, Biedny ojciec”), podróżowała po świecie, dzieląc się z milionami ludzi swą wiedzą o pieniądzach i inwestowaniu. Kim i Robert Kiyosaki wspólnie z Sharon Lechter założyli firmę Rich Dad – promującą edukację finansową, opartą na koncepcji przedstawionej w książce ”Bogaty ojciec, Biedny ojciec”.

Podczas swoich podróży Kim dostrzegła, że istnieje potrzeba stworzenia nowego rodzaju książki poświęconej inwestowaniu. Takiej, która będzie skierowana szczególnie do kobiet, i która zaproponuje całkowicie nowe spojrzenie na tę problematykę. „Bogata kobieta” to nowa ekscytująca książka Kim Kiyosaki poświęcona inwestowaniu. Autorka opatrzyła ją wymownym podtytułem: „Ponieważ nie znoszę, gdy ktoś mi mówi, co mam robić!”. Jej lektura może zachęcić wiele kobiet, by zdobyły się na odwagę i dokonały w swoim życiu radykalnych zmian. Taka inspiracja, w połączeniu z lekcjami Kim Kiyosaki na temat inwestowania, może zaowocować osiągnięciem całkowitej niezależności finansowej.

Ktoś może pomyśleć: ”Może dla Kim Kiyosaki jest to łatwe! Ale jak ja mam to zrobić?”. Kim Kiyosaki zawsze skupiała się na swoim własnym planie inwestycyjnym (zupełnie niezależnym od planu męża) i stworzyła dzięki temu własny portfel nieruchomości o wielomilionowej wartości. ”Dostrzegłam już wiele ogromnych korzyści, które kobiety osiągają, stając się inwestorami: większą pewność siebie, lepsze relacje z ludźmi, mniej stresu, więcej szczęścia i – ostatecznie – wolność, która pozwala być tym, kim się chce, a także robić i mieć to, czego pragniemy. I według mnie wszystko to jest warte zachodu”.

Poprzez zabawne historie o Kim i jej przyjaciółkach ze studiów, które spotykają się po wielu latach, „Bogata kobieta” ukazuje przekonujące powody, dla których kobiety powinny inwestować (powody te różnią się diametralnie od tych, które skłaniają do tego mężczyzn), a także powszechnie znane przeszkody, które nie pozwalają kobietom tego robić. Autorka zachęca do radykalnej zmiany myślenia, dzięki której inwestowanie stanie się sprawą priorytetową, a nie mało ważnym dodatkiem. Daje kobietom solidne podstawy, aby mogły zacząć działać na tym polu i przeniosły swoje strategie inwestycyjne na kolejny poziom.

Recenzje ekspertów

To książka ukazująca kobietę samodzielną, inteligentną, przedsiębiorczą i niezależną finansowo w świecie biznesu. Kobietę, która nigdy się nie poddaje i zna swoją wartość. Dzięki temu jest w stanie kontrolować swoje dochody i wpływać na swoją przyszłość finansową. Wprowadza w życie własne plany inwestycyjne zwłaszcza na rynku nieruchomości. Autorka na łamach lektury zachęca do przejmowania kontroli nad finansową sferą życia swoje koleżanki z lat szkolnych, z którymi my kobiety możemy się śmiało utożsamić. Nie wszystkim taka droga walki, systematycznej pracy, a wreszcie sukcesu się podoba i udaje. Duża część kobiet w takiej sytuacji zasłania się różnego typu wymówkami:”nie mam czasu”, „nie mam pieniędzy” czy „nie jestem wystarczająco mądra” itp. Ta książka to wyzwanie dla każdej z nas. Ukazuje w jaki sposób możemy polegać na sobie w obliczu jakiegokolwiek wyzwania, jakiej odwagi wtedy nam trzeba i jakie obawy musimy przezwyciężyć, aby stać się wolną. Gdy przejmiemy kontrolę nad własnym życiem zdobędziemy pewność siebie, która pozwoli nam być, kim chcesz, robić i mieć cokolwiek tylko zechcesz.

Agata Gabler-Śliwa

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Bogata kobieta”