Czas reformatorów. Dlaczego w biznesie zwyciężają najbardziej oryginalne umysły?

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Twarda
stron: 320
Wymiary: 15x23cm

59,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

NIE PROGNOZUJ PRZYSZŁOŚCI! TWÓRZ JĄ SAM
Poznaj pytania, które obudzą twój niepokój. Odkryj problemy, które spędzą ci sen z powiek. Zdaj sobie sprawę z tego, jak wiele osiągnięto przez wywrotowe myślenie i obalanie starych założeń. Przekonaj się, że na każdym rynku jest miejsce na precedens. Znajdź nowe rozstrzygnięcia ponadczasowych dylematów. Ta książka otworzy ci oczy na to, co jeszcze do niedawna zdawało się niemożliwe.

Autorzy zabiorą cię w rejs po nieznanych wodach przyszłości. Pokażą ci reformatorów — ludzi i firmy, które zmieniły trajektorie ewolucji swoich branż. Kiedy raz spojrzysz na swoją firmę i branżę oczami reformatora, rzeczywistość już nigdy nie będzie dla ciebie taka, jak przedtem. I nie będziesz wątpić w to, że nowy czas nadchodzi. Czas reformatorów. Zostań jednym z nich.

– szukaj rozwiązań tam, dokąd inni jeszcze nie dotarli
– zerwij ze zbiorowym myśleniem w swojej branży
– znajduj słabe strony Goliatów dowiedz się, jak sprytni odbierają silnym
– wpisuj antykomercyjne idee w model biznesowy swojej firmy
– zbuduj organizację wspólnotową w miejscu hierarchicznej
– znajdź brakujące ogniwo konwencjonalnego marketingu

Napisz swój biznesplan na XXI wiek

O autorach

William C. Taylor jest współzałożycielem i redaktorem naczelnym Fast Company. Za jego zarządu redakcja tego znanego czasopisma zdobyła wiele prestiżowych nagród (w tym dwie za najlepszy magazyn w USA) i obudziła ogień pasji wśród czytelników zarządzających i przedsiębiorców. Taylor ma stałą kolumnę „Under New Management” w New York Times. Jego eseje i wywiady z zarządzającymi są publikowane także w czasopiśmie Harvard Business Review. Mieszka w Wellesley w stanie Massachusetts, z żoną i dwiema córkami.

Polly LaBarre przez osiem lat była redaktorką w Fast Company. Pisała artykuły na temat strategii, kreatywności i osobistego sukcesu. Była jednym z gospodarzy prowadzących w Fast Company prestiżowe konferencje biznesowe z serii Real Time. Jej wywiady i rozmowy z gwiazdami biznesu z całego świata są emitowane na antenie CNBC w programie Good Morning America oraz telewizji PBS w programie Nightly Business Report. Mieszka w Nowym Jorku.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Czas reformatorów. Dlaczego w biznesie zwyciężają najbardziej oryginalne umysły?”