Czas wypłaty

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788377467466
Okładka: miękka
stron: 296
Wymiary: 14 cm x 22,5 cm

42,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zadbaj o godną emeryturę dla siebie. Już dziś zaplanuj swój własny CZAS WYPŁATY. Z tą książką nauczysz się podstawowych zasad długofalowego inwestowania.
Phil Town, rekomenduje wolną od ryzyka strategię, którą nazywa kumulowaniem akcji.

Strategia „kumulowania akcji” zawiera zestaw zasad dotyczących inwestowania (nie gry giełdowej, lecz inwestowania) w znakomite firmy w odpowiednim czasie – zasad, dzięki stosowaniu których zarobisz naprawdę duże pieniądze. A co najważniejsze, będziesz mógł smacznie spać w nocy, wiedząc, że długoterminowa wartość twojego portfela będzie rosła na zniżkującym rynku.

Z tej książki dowiesz się, jak:

– obliczyć kwotę pozwalającą na godziwe życie na emeryturze;

myśleć i inwestować tak jak Warren Buffett i podobni do niego inwestorzy, którzy nie tracą pieniędzy;

– uniknąć utraty połowy pieniędzy, które mógłbyś wykorzystać na emeryturze, na rzecz menedżera funduszu wzajemnego;

– zarabiać DUŻE pieniądze bez ryzyka;

– osiągać skumulowane roczne stopy zwrotu rzędu 35%;

– kumulować bogactwo!

Dzięki wykorzystaniu strategii opisanych w „CZASIE WYPŁATY” możesz zarobić miliony
i mieć przyjemną emeryturę.
W tej książce jest wszystko, czego potrzebujesz. Ten praktyczny przewodnik, opisujący krok po kroku niezbędną strategię, przekona każdego, kto został przeczołgany przez system finansowy, że odegranie się jest możliwe.

PHIL TOWN wygłasza wykłady dla więcej niż pół miliona ludzi rocznie. Występujez takimi szanowanymi osobistościami, jak Bill Clinton, Colin Powell i Rudy Giuliani. Często bywa gościem w programach telewizji CNBC – jako ekspert w dziedzinie inwestowania.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”:

1 opinia dla „Czas wypłaty”

  1. stenku

    „Czas Wypłaty” to znakomite uzupełnienie poprzedniej książki autora pod tytułem „Zasada Nr 1”. W „Czasie Wypłaty” autor rozwija swoje przemyślenia na temat inwestycji w firmy oraz pięciu uniwersalnych zasad, którymi powinien kierować się każdy początkujący, ale również doświadczony inwestor. Te zasady nazywa Wielką Piątką Liczb (W5L). Każdy, kto do tej pory nie słyszał o W5L, z całą pewnością powinien tę książkę przeczytać. Nowością w książce jest zasada, którą Phil Town nazywa „Czasem Wypłaty”. W połączeniu w „Wielką Piątką Liczb”, autor udowadnia, że chociaż małpa może dobierać spółki do portfela nie gorzej od przeciętnego inwestora, to bycie naprawdę dobrym inwestorem jest sztuką, której małpa z całą pewnością nie posiądzie…
    Jako ciekawostkę dodam, że na polskiej giełdzie znajduje się przynajmniej kilka spółek, które spełniają zasadę Wielkiej Piątki Liczb. Te spółki są jednymi z najlepszych na GPW, choć media nie zawsze o nich mówią, a o niektórych nie wspominają praktycznie w ogóle.

Dodaj opinię