Day trading (wersja angielska)

Kategoria:
Wydawnictwo: Trading Educators
Okładka: Twarda
stron: 326

389,90  39,00 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ten produkt jest w wersji anglojęzycznej. Książka w polskiej wersji językowej dostępna jest pod linkiem: Day trading, Joe Ross – 2017.

Day Trading to książka przeznaczona dla inwestorów, którzy handlują kontraktami terminowymi. W swej książce Joe Ross omawia wszystkie niezbędne elementy potrzebne do skutecznego i bezpiecznego DAY TRADINGU. Na początku pokazuje różnice dzielące Daytrading od inwestowania w dłuższej perspektywie. Następnie prezentuje skuteczne sposoby otwarcia pozycji. Poznamy tu takie techniki jak: 1-2-3, haki Rossa, TTE, technika „wąskiej półki”, wybicie z konsolidacji. W drugiej części uczy jak i kiedy zamknąć otwartą pozycję. Szczegółowo tłumaczy dlaczego tak ważne jest stosowanie STOP LOSS-ów. Pokazuje jak i kiedy należy je używać. Wyjaśnia jak w praktyce używać zleceń TAKE PROFIT, tak aby Twoje „papierowe zyski” nie zamieniły się w realną stratę. W dalszej cześci swojej ksiązki uczy jak zbudować dobry „Trading Plan’. Odkrywa przed czytelnikiem tematykę zarządzania wielkością pozycji. Joe nauczy Cię kilku prostych i skutecznych sposobów identyfikacji trendu. Pokaże jak odkryć jego zmianę, zanim zrobią to inni gracze na rynku. Omawia na co zwrócić uwagę przy wyborze biura maklerskiego. Na koniec zbiera wszystkie wcześniej poznane teoretycznie elementy tradingu i pokazuje jak je wykorzystywać w praktyce na przykładzie dwóch gotowych systemów transakcyjnych.

Jeśli chciałbyś być prawdziwym daytraderem ta książka spełni Twoje oczekiwania. Joe w niezwykle prosty i skuteczny sposób omawia rzeczy, które do tej pory wydawały się bardzo skomplikowane. Jako wieloletni praktyk w swojej książce koncentruje się wyłącznie na omówieniu sprawdzonych, działających metod. Nie ma znaczenia czy inwestujesz na rynku forex, handlujesz ropą, czy zawierasz transakcje na WIG 20, ta książka odkryje dla Ciebie nowy łatwiejszy świat inwestowania. Odkryj go już teraz zakupując niepowtarzalny trzystustronicowy manual inwestowania. Kiedy go przeczytasz Ty i Twoje inwestycje nigdy nie będą już takie same. To absolutnie niezbędna pozycja dla każdego daytradera.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Day trading (wersja angielska)”