Droga do sukcesu

Kategoria:
Wydawnictwo: Muza
Okładka: Twarda
stron: 176
Wymiary: 15,5 cm x 23,5 c

36,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Już teraz, być może, wierzysz we własne siły, wiesz, co naprawdę liczy się w Twoim życiu i masz dość determinacji, aby to osiągnąć. Zanim jednak zdobędziesz w życiu wszystko, zanim sukcesy spadną na Ciebie jak deszcz, musisz opanować sztukę skupiania się na jednym celu. Polega ona na określeniu pewnego punktu koncentracji – swego rodzaju celu pośredniego – tej najważniejszej rzeczy, na której skupisz się w najbliższym czasie, aby osiągnąć jak najwięcej na danym etapie swego życia. Temu właśnie celowi służy słynna metoda Punktu skupienia, opracowana przez Briana Tracy’ego i prezentowana w tej książce. Dotychczas z jej dobrodziejstw mogli korzystać wyłącznie prywatni uczniowie Briana – jednego z najbardziej renomowanych światowych doradców w dziedzinie osobistego rozwoju – płacąc za konsultację tysiące dolarów. Metoda ta pomogła niezliczonym menedżerom i handlowcom podwoić dochody i ilość wolnego czasu.

O autorze

Brian Tracy otworzył 22 firmy i efektywnie nimi zarządzał. Ponad 1000 przedsiębiorstw na całym świecie skorzystało z jego usług jako doradcy. Jest prezesem Brian Tracy University of Sales and Entrepreneurship, prywatnej internetowej szkoły biznesu i przedsiębiorczości. Jest także przewodniczącym i dyrektorem Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju zarówno osób indywidualnych, jak i organizacji.

Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Droga do sukcesu”