Finansowa feministka

Kategoria:
Wydawnictwo: Wielka litera
ISBN: 9788380329669
Okładka: Miękka
stron: 336
Wymiary: 13,5 cm x 20,5 cm

43,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Spraw, by Twoje złotówki pracowały na Ciebie!

W edukacji finansowej między mężczyznami i kobietami jest przepaść. Dziewczynki częściej uczy się oszczędzania i ograniczania wydatków, a chłopców inwestowania i osiągania finansowych celów. Kobiety muszą zmagać się ze stereotypami o rozrzutności, a w sytuacjach kryzysowych to one pierwsze tracą pracę. Nic dziwnego, że dla wielu z nas pieniądze są źródłem lęku i przeszkodą w osiągnięciu życiowej samodzielności.

A gdyby pieniądze zamiast Cię ograniczać dawałyby Ci wolność? Możliwość podróżowania, rezygnowania z toksycznej pracy, swobodę wyboru życia, jakiego pragniesz?

Tori Dunlap, ekspertka od finansów i założycielka firmy doradczej Her First $100K, uczy kobiety, jak przezwyciężać specyficzne przeszkody stojące na ich drodze do finansowej wolności. W „Finansowej feministce” przedstawia zasady zarządzania pieniędzmi: spłacania długów, rozsądnego wydawania pieniędzy, oszczędzania bez popadania w ascezę oraz inwestowania. Dzięki nim marzenia stają się bliższe niż kiedykolwiek. Bestseller „New York Timesa”, „Wall Street Journal” i Amazon.com.

O autorze

Gospodyni podcastu „Financial feminist”, nazwana przez CNBC „głosem finansowej pewności siebie dla kobiet”. Pierwsze 100 tysięcy dolarów zarobiła jako 25-latka. Występowała m.in. w programach telewizyjnych Good „Morning America” i „Today” oraz gościła na łamach „New York Timesa”, magazynu „Entrepreneur”, portalu BuzzFeed. Pomogła ponad trzem milionom kobiet negocjować wynagrodzenia, spłacać długi, gromadzić oszczędności i inwestować. Obecnie podróżuje po świecie, pisząc i wygłaszając prelekcje na temat finansów osobistych, przedsiębiorczości i pewności siebie. Na stałe mieszka w Seattle.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Finansowa feministka”