Geometria Fibonacciego (op. miękka)

(2 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
ISBN: 8389241366
Okładka: miękka
stron: 242

133,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nakład na tę pozycję jest już wyczerpany. Polecamy nowe, poszerzone wydanie:
„Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie”

Praktyczny kurs inwestowania na rynkach finansowych

Po raz pierwszy na polskim rynku kapitałowym doświadczony makler transakcyjny przelał na papier swoje najskrytsze i niezwykle wartościowe tajemnice.

Paweł Danielewicz – znawca tematyki współczynników i technik Fibonacciego, stworzył na przestrzeni kilku ostatnich lat, spójne, logiczne i niezwykle zyskowne podejście do inwestowania na rynkach finansowych. Prezentowana książka przedstawia w szczegółach tę unikalną i nowatorską metodologię.
Autor niezbicie udowadnia, że bazując na kilkudziesięciu współczynnikach Fibonacciego, można z niespotykaną dotąd precyzją konstruować wiarygodne poziomy wsparć i oporów.
Ceny płynnych walorów niesłychanie często „ą” tego typu strefy cenowe na wykresach. Co więcej, jeśli na tak zbudowanym obszarze, ukształtuje sie dodatkowo pewien charakterystyczny układ fal, to prawdopodobieństwo wystąpienia punktu zwrotnego jest niemalże pewne.
Te układy fal, to nieznane zupełnie w Polsce formacje cenowe, które autor wprowadza na nasz rodzimy grunt. Ich skuteczność przewyższa bezsprzecznie wskazania płynące z klasycznych formacji analizy technicznej.
To nie jest książka teoretyczna. Prezentowana publikacja, to kompleksowy kurs tradingu w którym chronologicznie przedstawia się wszystkie elementy występujące w procesie inwestowania na rynkach finansowych. Autor wyjaśnia i szczegółowo omawia techniki inicjowania transakcji, metody ustawiania zleceń zabezpieczających, docelowe poziomy realizacji zysków, kwestie zarządzania wielkością pozycji.
Wszystkie poruszane zagadnienia zilustrowane są przykładami z polskiego rynku kapitałowego i walutowego. Autor, krok po kroku, posiłkując sie 170 wykresami, precyzyjnie demonstruje tajniki swojej unikatowej metodologii.

O autorze

Analityk techniczny DM BZ WBK. Autor „Geometrii Fibonacciego”, bestsellerowej książki poświęconej technikom Fibonacciego, która w 2006 roku wprowadziła na polski grunt najnowocześniejszą i niezwykle przydatną wiedzę z analizy technicznej. Propagator metod analitycznych bazujących na teorii rynku harmonicznego, ze szczególnym uwzględnieniem formacji ABCD i XABCD. Od kilku lat prowadzi serwis analityczny poświęcony kontraktom na indeks WIG20. Zajmuje się również edukacją traderów w ramach profesjonalnych szkoleń organizowanych przez Dom Maklerski BZWBK. Wieloletni wykładowca na konferencjach Wall Street i Profesjonalny Inwestor. Przeprowadził w Polsce kilkadziesiąt zaawansowanych warsztatów z zakresu tradingu, prezentując skuteczne i nowatorskie strategie transakcyjne. Wielokrotnie współpracował z „Gazetą Giełdy Parkiet”, Stowarzyszeniem Inwestorów Indywidualnych i Stowarzyszeniem Analityków Technicznych Rynków Finansowych.

Paweł Danielewicz został wyróżniony przez „Gazetę Giełdy Parkiet” jako analityk, który w 2018 roku pokonał rynek  ze skumulowaną stopą zwrotu 21% (źródło: https://www.parkiet.com/Portfel-techniczny/301039961-Najlepszy-analityk-2018-r-wypracowal-52-proc-zysku.html).

2 opinie dla „Geometria Fibonacciego (op. miękka)”

  1. Krzysztof

    Książka porządnie wydana, opis na wykresach powinien być wykonany większymi literami (cyframi). Pozycja ta zawiera kompletny system transakcyjny, opis zrozumiały (wystarczy raz przeczytać, żeby dobrze zapamiętać). Mam wątpliwości czy zastosowanie tylu poziomów Fibonacciego nie wprowadza zbyt dużej ilości sygnałów(ale trzeba to przetestować). Polecam.

  2. Filip

    To zdecydowanie najlepsza pozycja po polsku dla początkujących z formacjami harmonicznymi oraz średnio zaawansowanym mierzeniem współczynników Fibonacciego. Wszystko opisane jest w sposób niezwykle przystępny, przejrzysty i „jadalny”. Krok po kroku dostajemy konkretne zasady, które wystarczy wprowadzić do naszego tradingu, a efekty pojawiają się….same. W książce mamy załączone wykresy polskich spółek, co jest jej dodatkowym atutem, że nie tak jak w innych książkach obserwujemy wykresy amerykańskich spółek.

Dodaj opinię