Geometria Fibonacciego (op. twarda)

Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
Okładka: Twarda
stron: 242

177,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nakład na tę pozycję jest już wyczerpany. Polecamy nowe, poszerzone wydanie:
„Geometria Fibonacciego. Nowe ujęcie”

WYDANIE W TWARDEJ OPRAWIE

Praktyczny kurs inwestowania na rynkach finansowych

Po raz pierwszy na polskim rynku kapitałowym doświadczony makler transakcyjny przelał na papier swoje najskrytsze i niezwykle wartościowe tajemnice.

Paweł Danielewicz – znawca tematyki współczynników i technik Fibonacciego, stworzył na przestrzeni kilku ostatnich lat, spójne, logiczne i niezwykle zyskowne podejście do inwestowania na rynkach finansowych. Prezentowana książka przedstawia w szczegółach tę unikalną i nowatorską metodologię.
Autor niezbicie udowadnia, że bazując na kilkudziesięciu współczynnikach Fibonacciego, można z niespotykaną dotąd precyzją konstruować wiarygodne poziomy wsparć i oporów.
Ceny płynnych walorów niesłychanie często „respektują” tego typu strefy cenowe na wykresach. Co więcej, jeśli na tak zbudowanym obszarze, ukształtuje się dodatkowo pewien charakterystyczny układ fal, to prawdopodobieństwo wystąpienia punktu zwrotnego jest niemalże pewne.
Te układy fal, to nieznane zupełnie w Polsce formacje cenowe, które autor wprowadza na nasz rodzimy grunt. Ich skuteczność przewyższa bezsprzecznie wskazania płynące z klasycznych formacji analizy technicznej.
To nie jest książka teoretyczna. Prezentowana publikacja, to kompleksowy kurs tradingu w którym chronologicznie przedstawia się wszystkie elementy występujące w procesie inwestowania na rynkach finansowych. Autor wyjaśnia i szczegółowo omawia techniki inicjowania transakcji, metody ustawiania zleceń zabezpieczających, docelowe poziomy realizacji zysków, kwestie zarządzania wielkością pozycji.
Wszystkie poruszane zagadnienia zilustrowane są przykładami z polskiego rynku kapitałowego i walutowego. Autor, krok po kroku, posiłkując się 170 wykresami, precyzyjnie demonstruje tajniki swojej unikatowej metodologii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Geometria Fibonacciego (op. twarda)”