Giełdy towarowe od A do Z

Kategoria:
Wydawnictwo: K.E. Liber
ISBN: 8390640945
Okładka: miękka
stron: 179
Wymiary: 17 x 24

29,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

” jest łatwo i jasno opisać tak szeroki temat jak inwestowanie, jego zasady i dotyczące go przepisy. Wasendorfowi i McCafferty’ udała się ta trudna sztuka. Książka, którą Szanowny Czytelniku otrzymujesz właśnie do ręki, nie tylko omawia problematykę rynku od podstaw, ale także oferuje Ci, na końcu każdego rozdziału, zestaw ćwiczeń pomocnych w zrozumieniu i praktycznym opanowaniu poruszanych zagadnień. Obszerna bibliografia na końcu książki zawiera spis propozycji, których lektura wzbogaci wiedzę fachową tak początkującego, jak i doświadczonego inwestora. Książkę można polecić każdemu, kto poważnie traktuje inwestowanie na współczesnych rynkach”
Tim Slater, prezes Compu Trac Software, Inc.

” i McCafferty napisali bardzo przydatną książkę na temat inwestowania w kontrakty terminowe na rynkach towarowych. Wraz z ćwiczeniami na końcu każdego rozdziału, książka przynosi bogaty zestaw informacji, począwszy od podstawowych pojęć, strategii oraz przepisów, a skończywszy na analizie rynku i komputeryzacji obrotu. Ci, którzy przeczytają tę książkę, będą z pewnością lepiej przygotowani do stawiania czoła rzeczywistości. Gratulacje dla panów Wasendorfa i McCafferty’.”
Jack Sandner, przewodniczący zarządu Giełdy Handlowej w Chicago

” i Tom dokonali nie lada wyczynu przedstawiając prawdziwy obraz rynków futures. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy inwestujący na tych rynkach”
Jack Bernstein, MBH Commodity Advisors, Inc.

Posłuchaj rozmowy o książce „Świat surowców” Doroty Sierakowskiej:

Jak inwestować w surowce w 2020 roku – Dorota Sierakowską [webinar]

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Giełdy towarowe od A do Z”