Go-giver Rozdawca – audio

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788377469286

28,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Większość ludzi tylko się śmieje, kiedy słyszy, że kluczem do sukcesu jest dawanie. (…) Ale z drugiej strony większość ludzi nie osiąga nawet w przybliżeniu takiego sukcesu, jakiego by sobie życzyli”.

Go-Giver to historia ambitnego, młodego mężczyzny o imieniu Joe, który bardzo pragnie odnieść sukces. Joe jest prawdziwym zdobywcą, chociaż czasem odnosi wrażenie, że im ciężej i szybciej pracuje, tym odleglejsze wydają się jego cele. Pewnego dnia, rozpaczliwie próbując zdobyć kluczowego klienta pod koniec słabego kwartału, szuka rady u enigmatycznego Pindara – legendarnego konsultanta, którego liczni entuzjaści nazywają po prostu Przewodniczącym.

W ciągu następnego tygodnia, Pindar zapoznaje Joego z szeregiem „rozdawców”: restauratorem, dyrektorem naczelnym, doradcą finansowym, pośrednikiem w handlu nieruchomościami oraz „Łącznikiem”, który doprowadził do tego, że wszyscy oni się spotkali. Przyjaciele Pindara dzielą się z Joem Pięcioma Prawami Niebotycznego Sukcesu i uczą go, jak otworzyć się na moc dawania.

Joe uczy się, że przesunięcie punktu ciężkości ze zdobywania na dawanie – stawianie interesów innych ludzi na pierwszym miejscu i ciągłe dodawanie wartości do ich życia – prowadzi ostatecznie do nieoczekiwanych zysków.

Pełna mądrości i wdzięku książka Go-Giver jest budującą i inspirującą opowieścią, która nadaje nowe znaczenie starej maksymie: „Dawajcie, a będzie wam dane.”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Go-giver Rozdawca – audio”