HEDGING SPOSÓB NA BOGACTWO CZY BANKRUCTWO?

(2 opinie klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: BONNIER BUSINESS POLSKA
Okładka: twarda
stron: 184

82,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ta książka to lektura obowiązkowa dla przedsiębiorców, kadry menedżerskiej, bankowców, a także interesująca pozycja dla studentów, doktorantów i inwestorów. Nie da się bowiem uniknąć ryzyka, ale trzeba umieć nim zarządzać. Autor prezentuje zarówno szokujące przykłady z okresu kryzysu walutowego z przełomu lat 2008-2009, jak i dobre, niemal modelowe, metody zarządzania ryzykiem.

Marian Buławka, współwłaściciel Medos sp.j. z Chełmna:
„Ta książka otwiera oczy i pokazuje prawdziwą biznesową praktykę. Gdybym w porę posiadł choć część wiedzy w niej zawartej, zdołałbym odróżnić ofertę spekulacji pod płaszczykiem zabezpieczenia od prawdziwego zabezpieczenia. Niestety, poniosłem blisko 2 min zł straty i ledwo uratowałem przedsiębiorstwo, które stworzyłem od zera. Teraz czeka mnie batalia sądowa z bankiem. W niniejszej książce niezwykle cenne jest to, że autor tak zrozumiale pisze o kwestiach, które do tej pory były dla każdego małego i średniego przedsiębiorcy czarną magią. Teraz już wiem, że hedging daje wiele korzyści, ale trzeba go robić z głową.”

2 opinie dla „HEDGING SPOSÓB NA BOGACTWO CZY BANKRUCTWO?”

  1. Stanisław

    Szanowni Państwo, to jest lektura obowiązkowa! Powracam do niej co jakiś czas i ciągle znajduję inspiracje dla mojej firmy. Bardzo polecam.

  2. Kamil

    Rewelacyjna książka, polecam każdemu! Dużo cennej wiedzy dla właścicieli firm i managerów, inwestorów giełdowych, graczy forex, dla studentów, no i dla wszystkich innych osób również, gdyż zawiera wiele cennych ogólnych, życiowych, głębokich myśli, a autor spotkał się np. z założycielem IKEA.

Dodaj opinię