Hel kariery

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788361040484
Okładka: Miękka
stron: 184
Wymiary: 14 x 22 cm

36,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Czego właściwie potrzeba, aby wspinać się w hierarchii firmy? Sama dobra praca to za mało – to, co daje płacę, nie daje Ci awansu.

Większości ludzi nie brakuje kompetencji. Jeśli jednak Twoją ambicją jest wejść na ścieżkę kariery, kompetencja tego po prostu nie załatwi. Książka ta wyjaśnia koncepcję helu kariery – niesamowitego sekretu znanego nielicznym wybrańcom, sposobu pracy, który pozwala unosić się w górę, mijając tych wszystkich, którzy naiwnie pokładają nadzieje w tym, że ich talent zostanie dostrzeżony przez szefa.

Prawdziwe uznanie i nagrody w pracy zdobywają ludzie, którzy potrafią zarządzać szefem, relacjami z innymi ludźmi i swoim środowiskiem w sposób bardziej świadomy i aktywny niż ci, którzy koncentrują się po prostu na tym, by „robić swoje”.

„Hel kariery” to inspirująca opowieść, która zmieni Twój sposób patrzenia na pracę i sprawi, że to właśnie Ty zajdziesz najwyżej po drabinie sukcesu.

O AUOTORZE:

David Thompson
przez ponad 15 lat pracował w dziedzinie rozwoju zawodowego w takich organizacjach jak Sainsbury, Canon, Morgan Stanley, Merrill Lynch. Ostatnio był dyrektorem działu rozwoju zawodowego i organizacji globalnego banku inwestycyjnego ABN AMRO.
David Thompson występuje publicznie z wykładami na temat zarządzania talentami i rozwoju zawodowego. Był ekspertem ds. Budowy zespołu w programie Big Brother’s Little Brother telewizji Channel 4.

OPINIE:


„Odświeżająca opowieść pełna mądrych rad. Jeśli wspinasz się na szczyt, to książka ta będzie dla ciebie niezastąpionym Szerpą.”
Octavius Black, dyrektor zarządzający The Mind Gym

„Jedną z wielu wspaniałych zalet tej książki jest to, że wyjaśnia, iż można robić karierę, nie idąc po trupach. To odświeżające.”

– Danny Pecorelli, dyrektor zarządzający Exclusive Hotels

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Hel kariery”