I Ty możesz być liderem . O tym, jak każdy i wszędzie może zmieniać świat na lepsze

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788361040057
stron: 140
Wymiary: 14x21cm

31,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

W swojej inspirującej nowej książce I Ty możesz być liderem autor bestsellera The Fred Factor, Mark Sanborn, pokazuje, jak każdy z nas może być przywódcą w codziennym życiu i wywierać pozytywny wpływ niezależnie od tytułu czy stanowiska.

Opowiadając historie wielu nieznanych bohaterów, Sanborn daje nam do rąk narzędzia, których każdy z nas może użyć, by zmienić na lepsze swoją organizację czy firmę i dodać skrzydeł swojej karierze.

Prawdziwe przywództwo – przywództwo przez małe „p” – jak on sam to ujmuje, nie może zostać nadane tytułem i nie ogranicza się do grona pracowników najwyższego szczebla kierowniczego. Przejawia się ono natomiast poprzez nasze codzienne działania i sposób, w jaki wywieramy wpływ na otaczających nas ludzi. Do cech prawdziwych przywódców należą:
– Działanie z poczuciem celu, zamiast tkwienia w bezmyślnej aktywności
– Troszczenie się o innych i słuchanie ich
– Poszukiwanie sposóbów, by zachęcić innych do zaangażowania i rozwoju, zamiast skupiania się wyłącznie na osobistych osiągnięciach
– Stworzenie dziedzictwa dokonań i wnoszenie własnego wkładu do wszystkiego, co robią

Jak mogli się przekonać czytelnicy The Fred Factor, Mark Sanborn posiada niezrównaną umiejętność wyjaśniania fundamentalnych prawd dotyczących biznesu i przywództwa za pomocą prostych historyjek i anegdot. I Ty być liderem zawiera inspirujące przesłanie dla każdego, kto pragnie przejąć kontrolę nad własnym życiem i zmienić świat na lepsze.

O AUTORZE

Mark Sanborn jest mówcą motywacyjnym cieszącym się uznaniem na arenie międzynarodowej i prezesem Sanborn Associates, Inc. – studia pomysłów zajmującego się szkoleniem przywódców. Był prezesem dwóch krajowych organizacji. Regularnie wygłasza przemówienia w Stanach Zjednoczonych i za granicą. Mieszka w Denver w stanie Kolorado.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „I Ty możesz być liderem . O tym, jak każdy i wszędzie może zmieniać świat na lepsze”