Inwestowanie w Internecie

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
ISBN: 8387014559
Okładka: twarda
stron: 304

75,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Jedno z najbardziej przystępnych, a zarazem najpełniejszych opracowań wprowadzających w świat wirtualnej spekulacji. Poza podstawowymi informacjami dotyczącymi spraw technicznych, programów i metod inwestowania, książka zawiera listy witryn i adresów internetowych przydatnych dla każdego uczestnika rynków finansowych. Jej oryginalność polega jednak nie na tym, że odsyła ona do źródeł informacji, lecz na tym, że pokazuje, jak tymi informacjami zarządzać i jak wykorzystać strukturę sieci do znalezienia tego, co w danym momencie najważniejsze. Internet nie jest bowiem ogromnym składem informacji, ale czymś w rodzaju żywego tworzywa, z którego każdy może uformować system najlepiej służący jego potrzebom. W przypadku inwestora giełdowego Internet może stać się inteligentnym narzędziem podejmowania decyzji inwestycyjnych, czymś w rodzaju interaktywnego systemu transakcyjnego.

Już niedługo tylko giełdowy amator będzie mógł sobie pozwolić na zignorowanie sieci, jako platformy inwestycyjnej. Ale inwestor, który posługuje się nią tylko do sprawdzania bieżących notowań i do składania zleceń, wykorzystuje drobny ułamek jej potencjału. Autor tej książki uczy, jak wykorzystać go w pełni.

Polskie wydanie książki jest przygotowywane wspólnie z Biurem Maklerskim Banku Ochrony Środowiska, które jest w naszym kraju liderem w zastosowaniach sieci do celów inwestycyjnych. Dzięki tej współpracy przekład amerykańskiego oryginału został uzupełniony informacjami dotyczącymi polskiej giełdy i rzeczywistości polskiego Internetu.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

1 opinia dla „Inwestowanie w Internecie”

  1. max

    Niestety, ta książka to kompletna klapa. Odradzam kupno! Posiadam taką w stanie idealnym i mogę ją sprzedać nawet za 20 złotych. Dziwię się, że jest tak szeroko reklamowana na stronie http://www.bossa.pl. Bardzo mało treści ze względu na duże litery, wiele rozdziałów o objętości jednej lub kilku stron, gdzie tytuł rozdziału zawsze zajmuje stronę. Dodatkowo dużo przykładów wyświetlonych witryn, które także są wielkie na całą stronę – tak jakby ktoś nie wiedział jak wyglądają strony www. Autor miał na celu tylko zapełnienie kartek i sprzedaż. Dla odmiany mogę polecić „Zawód- inwestor giełdowy” Aleksandra Eldera.

Dodaj opinię