Inwestycje finansowe. Wydanie II zmienione i uzupełnione

Kategoria:
Wydawnictwo: CeDeWu
Okładka: miękka
stron: 264
Wymiary: B5

53,00 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Rynek finansowy jest miejscem podlegającym nieustannym przeobrażeniom, na którym niemal każdego dnia pojawiają się nowe produkty, pozwalające na dokonywanie potencjalnie dochodowych inwestycji finansowych. Niniejsza książka stanowi rezultat indywidualnych oraz zespołowych dociekań naukowych, a także doświadczeń praktyków rynku finansowego, których celem jest ukazanie najnowszych instrumentów finansowych coraz bardziej dostępnych dla polskich inwestorów.

Każdy z rozdziałów ma jednolitą strukturę, co pozwala Czytelnikom na szybkie i dokładne porównanie poszczególnych produktów i narzędzi. W ramach danego rozdziału Czytelnik dowie się o:

– istocie danego instrumentu i narzędzia finansowego,

– jego charakterystyce oraz ewentualnych zaletach i wadach,

– rynku, na jakim ten instrument funkcjonuje, zarówno w skali światowej, jak i lokalnej, a także perspektywach jego rozwoju po ostatnim globalnym kryzysie finansowym.

Dzięki staraniom Autorów prezentacja poszczególnych rodzajów inwestycji finansowych jest aktualna i interesująca.

Książka stanowi ważną i ciekawą lekturę dla inwestorów, pracowników instytucji finansowych oraz wykładowców i studentów uczelni ekonomicznych, a także wszystkich osób zainteresowanych inwestycjami finansowymi.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Inwestycje finansowe. Wydanie II zmienione i uzupełnione”