Inwestycyjny poradnik bogatego ojca

Kategoria:
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
ISBN: 9788392256137
Okładka: Miękka
stron: 446

62,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Powiedzenie sprzed lat: ”Do celu możesz dojść tylko ciężką pracą” jest już nieaktualne. W dzisiejszych czasach należy pracować mądrze, a nie ciężko. Ludzie nie dorabiają się ciężką, tylko mądrą pracą. Poznaj więc mądre metody działania.

Książka ta została napisana szczególnie dla tych osób, które zamierzają stać się w swoim życiu bardzo bogate. Jest wiele książek na temat inwestowania, adresowanych do klasy średniej. Jednak ta książka jest pierwszą, którą napisano dla tych, którzy planują stać się bardzo bogatymi.

Książka rozpoczyna się od wyjaśnienia: ”Dlaczego bogaci nie przystępują do funduszy inwestycyjnych”. Jak można tego oczekiwać, jest ona napisana stylem prostym i przystępnym. Jednakże zawarte w niej informacje są całkowicie odmienne od zaleceń inwestycyjnych, które można znaleźć w innych książkach.

Najbardziej interesujące dla Czytelnika może być to, w jaki sposób bogaty ojciec uczył autora minimalizowania ryzyka i uzyskiwania wyjątkowo wysokich zwrotów z inwestycji. Po przeczytaniu ”Inwestycyjnego poradnika bogatego ojca” większość osób będzie przekonana o tym, że prawdziwie wielki majątek jest w zasięgu ich ręki.

Recenzje ekspertów

„Działaj zgodnie z planem”
„Wychodź szybko ze stratnych inwestycji”
„Ucz sie zasad działania rynków”
„Ryzykuj pieniądze, które możesz stracić”

Te zasady znane są części grających na rynku terminowym. Kiyosaki w kolejnej swojej pracy rozciąga je na niemal wszystkie rodzaje prowadzonego biznesu. Powtarza również znaną (i wyjątkowo nieprzestrzeganą)zasadę, że ludzie dłużej zastanawiają się nad kupnem żelazka, niż nad wejściem w inwestycje (akcje, kontrakty, nieruchomości).
Podobnie jak „Bogaty ojciec, biedy ojciec” rzecz warta polecenia, zwłaszcza dla tych, którzy nie potrafią uporządkować własnego podejścia. Choć nie jest bezpośrednio o rynku futures, wiele z zasad przedstawionych w książce powinni stosować gracze próbujący sił w budowie automatycznych systemów transakcyjnych, których celem jest zarabianie pieniędzy, nie zaś ściganie się z rynkiem.

Grzegorz Zalewski

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Inwestycyjny poradnik bogatego ojca”