Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku.

Kategoria:
Wydawnictwo: Wolters Kluwer
Okładka: Twarda
stron: 384

61,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Amerykański multimilioner Robert G. Allen pomógł tysiącom ludzi osiągnąć wolność finansową, a wielu amerykańskich milionerów przyznaje, że majątek zdobyli dzięki jego radom.

Autor wychodzi z założenia, że zrozumienie kwestii związanych z pieniędzmi – wiedza o tym, jak je zarobić i utrzymać – ma ogromny wpływ na nasze życie. Niewielu jednak ludziom zarządzanie pieniędzmi przychodzi z łatwością, większość musi się nauczyć, jak to robić. Dlatego w tej książce Allen opisuje proste, sprawdzone i skuteczne sposoby pomnażania strumieni dochodów. Pokazuje, jak je stworzyć, poświęcając na to tylko część swego wolnego czasu, wykorzystując niewiele własnych pieniędzy lub nawet obywając się bez nich, pracując samodzielnie lub zatrudniając tylko kilku pracowników.

Z tej książki można się nauczyć, jak:
– w prosty sposób kontrolować stan swoich finansów,
– szukać okazyjnych transakcji na rynku nieruchomości,
– szybko i z niewielkim ryzykiem podwoić pieniądze na giełdzie.
– stworzyć wielorakie, napływające przez całe życie strumienie dochodów,
– inwestować nadwyżki finansowe,
– zapewnić bezpieczną finansowo przyszłość rodzinie i najbliższym.

Jest to książka dla wszystkich, którzy chcą osiągnąć wolność finansową bez podejmowania stałego zatrudnienia, pracując w domu i korzystając z niewielkich własnych zasobów finansowych.

O autorze

Robert G. Allen pomógł zostać milionerem wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych – zapewne większej ich liczbie, niż udało się to komukolwiek innemu. Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów. Książkę Nothing Down sprzedano w ponad 1 250 000 egzemplarzy, inne zaś – Creating Wealth, Multiple Streams of Income oraz Multiple Streams of Internet Income – również były bestsellerami rankingów „New York Timesa”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jak pomnożyć źródła swoich dochodów. Metody zdobycia i zachowania majątku.”