Jedenasty element. Klucz do sukcesu w biznesie

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 256
Wymiary: A5

38,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Potężny oręż w walce o sukces

Jeśli:

– masz otwarty umysł
– nie boisz się sukcesu
– dążysz do stałego rozwoju

sukces jest Twój

Słowo wstępne Roberta Allena — autora Jednominutowego milionera

Wydawało Ci się, że nie ma skutecznej recepty na osiągnięcie sukcesu? A jednak istnieje coś takiego — nie tylko recepta, ale i konkretna strategia, w dodatku przetestowana w praktyce. Nie daj się zwieść poradnikom zapewniającym, że szybko i bez wysiłku zdobędziesz majątek oraz uznanie. To, co doprowadzi Cię do upragnionego celu, to nie magiczne sztuczki, ale solidny i usystematyzowany program. Takie właśnie metody działania wywindowały na sam szczyt największych gigantów współczesnego biznesu. Udało im się osiągnąć wszystko, a zaczynali od zupełnych podstaw. Te same techniki będą służyły również Tobie.

Być może Twoim celem jest otwarcie lub rozwój własnego biznesu. Może pragniesz zdobyć klientów lub wymarzoną pracę albo znacząco poprawić swoje rezultaty i przyciągać do siebie najlepszych pracowników. To, czego potrzebujesz, to narzędzie posiadające potężną siłę, a jednocześnie na tyle elastyczne, by dostosować się do Twoich potrzeb i oczekiwań. Pamiętaj, nic nie jest dziełem przypadku. Wokół znajduje się natomiast mnóstwo możliwości, które łatwo przeoczyć. Zadaniem tej książki jest wskazanie szans, które na Ciebie czekają. Pomoże Ci ona również okiełznać Twoje nieskoordynowane dążenie do sukcesu i pchnąć je na usystematyzowany tor ku pewnej wygranej.

Ze wsparciem wewnętrznego szefa

– Sprawdź, co zapewni Ci sukces, a co go tylko odstraszy.
– Dopracuj i rozwiń swoją koncepcję idealnego wyniku.
– Podejmij wyzwania stawiane przez bogactwo i sukces.
– Dowiedz się, kiedy warto powiedzieć „pass”.
– Wyjdź poza przeciętność i utarte schematy.

O autorze

Robert G. Allen pomógł zostać milionerem wielu ludziom w Stanach Zjednoczonych – zapewne większej ich liczbie, niż udało się to komukolwiek innemu. Jest autorem kilku cieszących się olbrzymim powodzeniem książek z dziedziny finansów. Książkę Nothing Down sprzedano w ponad 1 250 000 egzemplarzy, inne zaś – Creating Wealth, Multiple Streams of Income oraz Multiple Streams of Internet Income – również były bestsellerami rankingów „New York Timesa”.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Jedenasty element. Klucz do sukcesu w biznesie”