Jednominutowy Menedżer spotyka małpę

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788361732709
Okładka: Miękka
stron: 124
Wymiary: 14,1 cm x 21,8 cm

24,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Nie zajmuj się rozwiązywaniem cudzych problemów! – ta zasada Cię wyzwoli. Dzięki tej książce dowiesz się jak w prosty sposób zyskać czas na rzeczy, które chcesz lub musisz zrobić. Menedżer rozwiązujący problemy za swoich pracowników bardzo szybko staje się najmniej efektywnym członkiem zespołu. Z właściwym dla siebie poczuciem humoru autorzy przedstawiają go jako nieszczęśnika otoczonego przez stado małp. Następnie uczą Czytelnika jak wybrnąć z takiej sytuacji i przekazać odpowiedzialność za poszczególne zadania właściwym osobom. Dzięki czterem zasadom Onckena każdy menedżer nauczy się efektywnie wykorzystywać potencjał wszystkich pracowników organizacji, a w szczególności własny.

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się dlaczego w weekendy tkwisz w biurze, podczas gdy Twoi podwładni odpoczywają w domowym zaciszu – ta książka jest dla Ciebie!

Recenzje ekspertów

Historia opisana w książce krótka i wymowna, wnioski bardzo praktyczne – do natychmiastowego zastosowania. Słowem o nas dla nas.
Daniel Spica, dyrektor Management Consulting Services, Infovide-Matrix S.A.

Niewiarygodne! Trzech największych specjalistów w dziedzinie literatury biznesowej połączyło siły, by napisać bestseller wszechczasów dla menedżerów na całym świecie.
Charles „Red” Scott, prezes i dyrektor generalny w firmach Intermark Inc oraz The Trident Group Ltd.

Napisany przez Billa Onckena artykuł Managing Management Time – Who’s Got The Monkey? był odkrywczy, wciągający i niezwykle przydatny w codziennym życiu. Niniejsza publikacja rozwija przedstawione w nim idee i nadaje im nowy wymiar.
Jack Linkleter, Prezes Linkleter Enterprises w Costa Mesa, Kalifornia

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Jednominutowy Menedżer spotyka małpę”