Kalendarz spiralny

Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS
ISBN: 8390329670
Okładka: twarda
stron: 200

49,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

OSTATNI EGZEMPLARZ. KSIĄŻKA NOSI ŚLADY DŁUŻSZEGO MAGAZYNOWANIA

Podstawowa praca twórcy kalendarza spiralnego zwanego tez kalendarzem Carolana, czyli zdobywającej coraz większą popularność koncepcji wyznaczania okienek czasowych, które pozwalają prognozować momenty zwrotne na rynku. Odwołując się do licznych przykładów z praktyki rynkowej, jak również wielowiekowej tradycji obserwowania wpływu wydarzeń astronomicznych na zachowania organizmów żywych, w tym także zbiorowości ludzkich, Carolan pokazuje, w jaki sposób można przewidywać istotne punkty zwrotne na giełdach, a także na przykład… w polityce. Wraz z przekładem tej pracy polskiemu czytelnikowi udostępniony zostaje zatem kolejny sekret analizy technicznej znany dotąd jedynie &#34wtajemniczonym&#34.

Kalendarz spiralny to książka intrygująca i prowokująca do myślenia. Wprawdzie metody nie są nowe, ale koncepcja bez wątpienia tak, a co więcej, jeśli Carolan ma racje, to wynikają stąd daleko idące konsekwencje dla badań nad cyklami i rynkiem.

Richard Mogey, Foundation for the Study of Cycles

Książka Christophera Carolana jest obowiązkową lekturą dla każdego, kto interesuje się czasowymi zależnościami na rynku. Często stwierdzałem, że relacje czasowe na giełdzie są prawdopodobnie związane z konfiguracjami astronomicznymi. Ta książka przekonała mnie, że tak jest naprawdę.

Peter Eliades, Stock Market Cycles

Christopher Carolan zasługuje na podziw za swój niepowtarzalny wkład w analizę czasu na rynku. Kalendarz spiralny pozwala rzucić nieco światła na czynnik czasu w analizie technicznej, który już zbyt długo pozostaje bez wyjaśnienia. Wysiłek włożony w przeczytanie tej głębokiej i dobrze napisanej książki zostanie z pewnością wynagrodzony.

Henry O. Pruden Ph.D. Senior Adjunct Professor, Golden Gate University

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Kalendarz spiralny”