Leksykon coachów, trenerów i mówców polskich

Kategoria:
Wydawnictwo: GALL
ISBN: 9788360968383
Okładka: twarda
stron: 400
Wymiary: 17 cm x 24 cm

149,00 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Przedmowa:

Droga Czytelniczko! Drogi Czytelniku!

Oddaję do Twoich rąk niezwykłą książkę, która stanowi wynik pięciomiesięcznej pracy nad całkowicie pionierskim projektem. „Leksykon coachów, trenerów i mówców polskich” to pierwsza w Polsce publikacja typu „Who is Who” dotycząca rynku coachingowego, szkoleniowego i eventowego. Ideą jej powstania było umożliwienie coachom, trenerom i mówcom dotarcia do nowych klientów i pokazania się od najlepszej strony, a ich klientom umożliwienie dokonywania jeszcze lepszych wyborów, bardziej dopasowanych do ich potrzeb. W moim odczuciu cel został osiągnięty i książka posiada wszelkie przesłanki ku temu, aby spełnić pokładane w niej oczekiwania. Zaprezentowane w niej profile są tak różnorodne i wszechstronne, że każdy, nawet najbardziej wymagający czytelnik, znajdzie coś dla siebie.
Leksykon adresowany jest do osób zainteresowanych rozwojem przedsiębiorstw, pracowników oraz własnym. W obszarze zawodowym szczególnie rekomenduję tę publikację przedsiębiorcom, prezesom, menedżerom wszystkich szczebli, działom HR i ich pracownikom, działom sprzedaży, handlowcom, organizatorom eventów i konferencji oraz pracownikom dużych korporacji. W obszarze prywatnym każdemu, kto szuka w swoim życiu spełnienia, szczęścia, zdrowia albo chce mieć dobre relacje z innymi ludźmi. Również wtedy, gdy stoi w obliczu podjęcia ważnej decyzji, znajduje się na życiowym zakręcie albo ma przed sobą duże wyzwanie. Potencjalnych korzyści jest tak wiele, że nie sposób wymienić tutaj wszystkich.
Kluczem do prezentacji poszczególnych profili był komfort czytelnika i zachowanie bezstronności, dlatego też zostały one ułożone branżowo, a następnie w kolejności alfabetycznej według nazwisk. Dodatkowo przygotowaliśmy jeszcze kilka innych indeksów, które umożliwiają szybkie wyszukiwanie według odmiennych parametrów np. alfabetycznie wg nazwisk, względem miejsca zamieszkania lub względem obszaru świadczonych usług. Wszystko tylko w jednym celu, aby jak najszybciej dotrzeć do poszukiwanej informacji.
Dla mnie, jako wydawcy, wartością dodaną tej książki była możliwość poznania wielu osób, firm i organizacji oraz ich ponadprzeciętnych osiągnięć. Wzbudzają one mój wielki szacunek i inspirują mnie do jak najefektywniejszego wykorzystania własnego potencjału w służbie innych ludzi! To dla mnie wielki zaszczyt znaleźć się w tak zacnym gronie. Chapeau bas!

Na zakończenie pragnę bardzo serdecznie podziękować wszystkim osobom, firmom i organizacjom, które przyczyniły się do powstania leksykonu. Nie zdołam wymienić tutaj wszystkich, dziękuję jednak serdecznie za pomoc, wsparcie i osobiste zaangażowanie: Piotrowi Pilipczukowi, Agnieszce Kasprzyckiej, Jackowi Kozłowskiemu, Adamowi Gieniuszowi, Liliannie Kupaj, Jackowi Walkiewiczowi, Przemysławowi Duchniewiczowi, Pawłowi Sopkowskiemu, Beacie Jakubowskiej, Krzysztofowi Prystupie, Mirosławowi Bednarskiemu, Kamili Kruk, Paulinie Wójcik, Joannie Wieliczko, Joannie Chmurze, Andrzejowi Sączkowi, Łukaszowi Dąbrówce oraz Maciejowi Bennewiczowi.

Olgierd Graca
wydawca

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Leksykon coachów, trenerów i mówców polskich”