Młody Bogaty Rentier

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Instytut Praktycznej Edukacji
ISBN: 8392256174
Okładka: Miękka
stron: 395
Wymiary: 151 mm

52,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

”Młody bogaty rentier” to historia o tym, jak Robert Kiyosaki i jego żona Kim zaczęli od zera i w niespełna dziesięć lat stali się rentierami, osiągając finansową niezależność. Zapewne wielu z nas chciałoby przejść na wcześniejszą emeryturę i być finansowo niezależnym. Kiyosaki opisał, jak dokonał tego wraz ze swoją żoną – co każdy, żyjący w kraju gospodarki rynkowej, może osiągnąć.

Jeden z czytelników tak opisuje książkę: ”Robert nie podaje nam sposobów na to, jak się szybko wzbogacić. Jest to napisana w przystępny sposób książka na temat zmian w naszym mentalnym nastawieniu jakich musimy dokonać, jeżeli chcemy osiągnąć zamożność. Nie możesz stać się zamożnym człowiekiem, jeśli nie zaczniesz myśleć jak ktoś, kto już jest bogaty”.

Aby wydostać się z ”wyścigu szczurów”, przestać żyć ”od wypłaty do wypłaty” i osiągnąć finansową niezależność, trzeba zmienić myślenie o pieniądzach, ich zarabianiu, wydawaniu i inwestowaniu, trzeba mieć plan i zacząć działać. W ”Młodym bogatym rentierze” Robert i Kim podają szczegóły, jak stać się niezależnym finansowo w mniej niż dziesięć lat. Co ważniejsze, pokazują, jak zmiana podejścia do pieniędzy pozwala na stworzenie planu działania, który jest niezbędny do osiągnięcia finansowej niezależności.

Podsumowanie treści książki przez innego czytelnika dobrze oddaje to, co Robert i Kim chcą nam przekazać: ”Sukces twojego wysiłku jest w 100% uzależniony od ciebie, a każdy z nas jest ekspertem od sabotowania własnych działań, tworząc ze swojego lenistwa i strachu dominujące status quo. Robert Kiyosaki, wykorzystując własną historię, zaprasza nas do przestrzeni swojego umysłu, który miotał się w bezładzie, zanim Robert nie zdecydował się, wiele lat temu, dokonać zmian i skierować swojego życia ku finansowej niezależności.”

1 opinia dla „Młody Bogaty Rentier”

  1. andrzej sętkowski

    Kupiłem tę książkę, zapłaciłem 40 zł, przeczytałem i stwierdziłem, że tak dużo rzeczy się powtarza, że nie wypada brać za to takich pieniędzy!!! Wstyd Panie Kiyosaki, nie wątpię że milionerem stał się Pan pisząc króciutkie książeczki i biorąc za nie sporo pieniędzy, przy czym w każdej kolejnej praktycznie nie ma nic nowego, powiela to wszystko, co było w pierwszej, ale za to bardzo dobrej książce „Bogaty ojciec, biedny ojciec”. Niektórym ta książka może się spodobać, miejscami mi też się podobała, ale była decydowanie za droga.

Dodaj opinię