MONEY czyli jak pomnożyć swój kapitał

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788377464229
Okładka: miękka
stron: 216
Wymiary: 14,1 cm x 21,8 cm

31,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Ta książka jest opowieścią o tym, jak postępować z pieniędzmi. Znajdziesz w niej omówienie metod, jakie przedstawiłem w Drodze do finansowej wolności, ale tym razem ukazane są one nie od strony teorii, lecz praktyki. Jest to opowieść o wyzwaniach, z jakimi się spotykamy, kiedy przechodzimy od teorii do praktyki. Znajdziesz tu niemal niewiarygodne rzeczy, wynikłe z tych działań. Money to mówiący ludzkim głosem pies , który uczy pewną dwunastoletnią dziewczynkę, jak obchodzić się z pieniędzmi?

Bodo Schäfer, znany ekspert od zagadnień finansowych, opracował metodę postępowania, dzięki której każdy z nas może stać się człowiekiem zamożnym. Jego maksyma brzmi: Prawdziwy dobrobyt to prawo nam przyrodzone.

Z książki dowiesz się:

– Co właściwie oznaczają dla ciebie pieniądze.

– Jak określić najważniejsze cele, uświadomić sobie, dlaczego konieczne jest wybranie tylko kilku z naszego ?wielkiego katalogu życzeń?.

– Dlaczego wyższe dochody nie mogą być jedynym czynnikiem przy rozwiązywaniu naszych problemów finansowych.

– Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych postanowień.

– Co zrobić, aby ulubione hobby przybrało charakter pracy zawodowej i w ten sposób wpłynęło w znaczącym stopniu na wzrost uzyskiwanego przez nas dochodu.

– Na czym polega różnica między tym, co ważne, a tym, co pilne. Co robić, aby nie dać się odwieść od poczynionych wcześniej słusznych postanowień – zarówno w dobrych, jak i w złych momentach.

– Jak zarobić dużo pieniędzy – w nieskomplikowany sposób.

– Cztery najważniejsze zasady likwidowania długów.

– Sensowne oszczędzanie w banku może sprawiać satysfakcję.

Lektura tej opowieści odnowi twoją wiarę we własny potencjał. Przeżycia jej bohaterów zainspirują cię i zmobilizują do właściwego działania, ze świeżą energią i satysfakcją zaczniesz korzystać ze swojej wolności, siły i z własnych możliwości.

O autorze

W wieku 16 lat wyemigrował do USA, gdzie poznał swojego pierwszego mentora. W wieku lat 26 przeżył ciężki kryzys finansowy. Szukając pomocy, znalazł coacha, który wskazał mu drogę do dobrobytu. W wieku 30 lat był już człowiekiem wolnym finansowo. Postanowił swoją wiedzę o dochodzeniu do zamożności przekazywać innym podczas seminariów, które prowadził w wielu krajach, m.in. w Australii, Rosji, Korei Płd., Singapurze, Grecji, na Węgrzech. Wraz ze swoim partnerem biznesowym Berndem Reintgenem prowadzi firmę Reintgen & Schäfer zajmującą się doradztwem dla zamożnych inwestorów.
Jest autorem sześciu bestsellerów z listy magazynu „Der Spiegel”. Droga do finansowej wolności została wydana w ponad 30 krajach w łącznym nakładzie ponad 10 milionów egzemplarzy. W Niemczech przez ponad dwa lata utrzymywała się na pierwszym miejscu listy bestsellerów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „MONEY czyli jak pomnożyć swój kapitał”