Motywowanie do zwycięstwa Jak działać efektywniej – sprawdzone techniki

Kategoria:
Wydawnictwo: IFC Press
stron: 160
Wymiary: 14 x 22 cm

30,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Motywowanie do Zwycięstwa to bestseller z zakresu motywowania napisany przez Richarda Dennyego, nazwanego przez Daily Mail „guru motywacji Wielkiej Brytanii”.

W książce tej znajdziesz sprawdzone techniki motywowania siebie, Twojego zespołu, Twojej rodziny i wszystkich wobec których chcesz być liderem. Jasno przedstawione przez autora zasady, pozwolą Ci na szybkie przyswojenie praktycznej wiedzy z tego zakresu.

Stosowanie technik opisanych w książce umożliwi Ci:

– Zrozumienie co motywuje Ciebie i innych.
– Osiąganie sukcesów poprzez własną motywację.
– Inspirowanie i motywowanie innych.
– Radzenie sobie ze zniechęceniem.

Czego pragniesz w swoim życiu? Lepszej pracy? Nowego domu? Zdrowia? Udanego małżeństwa? Sławy, fortuny, sukcesu? Cokolwiek to jest, możesz to osiągnąć. Możesz mieć wszystko, czego naprawdę pragniesz, ale nie możesz mieć wszystkiego, na co masz ochotę. Im więcej będzies myślał o tym zdaniu, tym bardziej Twoje cele będą stawały się realne.

O autorze

Richard Denny jest jednym z czołowych autorytetów z zakresu technik sprzedaży, treningu menedżerskiego oraz rozwoju osobowości. Obecnie jest prezesem swojej grupy przedsiębiorstw wytwarzającej kasety wideo z programami szkoleniowymi oraz organizującej kursu na zamówienie. Prowadzi także działalność jako konsultant i doradca wielu brytyjskich korporacji międzynarodowych. Ma reputację niezrównanego mówcy.

Recenzje

„Książka Denny’ego to lektura warta polecenia choćby dlatego, że autor swój przekaz podaje w sposób zwięzły, skondensowany i przystępny. Omawia nie tylko podstawowe prawa motywacji, analizuje tez czynniki pozbawiające nas chęci do porywania się na nowe cele, wskazuje też, jak budować własne poczucie pewności siebie (czynnik o niebagatelnym znaczeniu dla osiągania podstawowych celów). Oprócz technik autorozwoju w książce znalazły się też prawidła kierowania i motywowanie zespołu i praca innych i wykorzystanie omówionych technik w relacjach rodzinnych”.
Businessman Magazine, 2000

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Motywowanie do zwycięstwa Jak działać efektywniej – sprawdzone techniki”