Motywowanie

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788377466049
Okładka: miękka
stron: 108
Wymiary: 14,1 cm x 21,8 cm

22,40 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Jednym z twoich najważniejszych obowiązków jako menedżera jest motywowanie pracowników do jak najlepszej pracy. Menedżerowie, którzy stwarzają satysfakcjonujące i wyzwalające energię warunki pracy, ograniczają fluktuację kadr, jednocześnie zwiększając wydajność oraz jakość.

W tej książce Brian Tracy, ekspert w zakresie sukcesu, korzystając ze swojego wieloletniego doświadczenia, przedstawia 21 łatwych do opanowania i skutecznych metod zwiększenia efektywności zarówno pojedynczych osób, jak i zespołów. Wyjawia, jak:

– wyzwalać pasję pracowników w wykonywaniu przydzielonych im zadań,

– stawiać pracownikom wyzwania, które pomagają im w rozwoju,

– zaspokajać ich potrzebę poczucia niezależności, a jednocześnie przynależności do zespołu,

– ograniczać obawę przed porażką i zwiększać pragnienie podejmowania się zadań,

– usuwać przeszkody z ich drogi rozwoju zawodowego,

– zapewniać opinię zwrotną niezbędną do osiągnięcia sukcesu.

I dużo więcej!

O autorze

Brian Tracy otworzył 22 firmy i efektywnie nimi zarządzał. Ponad 1000 przedsiębiorstw na całym świecie skorzystało z jego usług jako doradcy. Jest prezesem Brian Tracy University of Sales and Entrepreneurship, prywatnej internetowej szkoły biznesu i przedsiębiorczości. Jest także przewodniczącym i dyrektorem Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju zarówno osób indywidualnych, jak i organizacji.

Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Motywowanie”