Mowa ciała. Praktyczne wprowadzenie

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 248
Wymiary: 12x19cm

30,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Dlaczego powinieneś poznać mowę ciała?

Ile razy padłeś ofiarą prostej sztuczki? Zbyt szybko przystałeś na czyjąś propozycję? Pozwoliłeś komuś przejrzeć swoje myśli? Niepotrzebnie dałeś się zastraszyć? Ktoś świadomie wyprowadził Cię z równowagi?

A ile razy doświadczyłeś fenomenu „chemii”? Spotkałeś kogoś, kto znalazł się w grupie nieznanych sobie ludzi, i w mgnieniu oka zdobył ich sympatię? Czy jest ktoś, kto bez konkretnego powodu doprowadza Cię do szału? Czy znasz kogoś, komu potrafisz godzinami wylewać żale?

Jeśli na którekolwiek z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że już przekonałeś się, jak potężnym narzędziem jest mowa ciała. Może warto poświęcić trochę czasu i wysiłku, aby ją poznać i opanować? Mógłbyś zjednywać sobie ludzi, przyciągać ich uwagę i sterować ich emocjami. Miałbyś równe szanse w starciu z tymi, którzy stosują mowę ciała przeciwko Tobie. Wiedziałbyś, co mówią ludzie, gdy milczą.

Dlaczego powinieneś wybrać akurat tę książkę?

Bo jest intuicyjna, pełna wnikliwych obserwacji, a uczenie się z niej to dobra zabawa. Czytając o zachowaniach i gestach, otworzysz umysł na nowy wymiar komunikacji. Zaczniesz dostrzegać wokół siebie różne spojrzenia: dłuższe, krótsze, zabójcze, pełne sympatii, fałszywe i znudzone. Potem sam zaczniesz stosować podobne gesty i sprawdzać, jak reagują na nie inni. Co z tego wyniknie? Po pierwsze, będziesz się dobrze bawić. Po drugie, zrozumiesz język gestów. Po trzecie, zaczniesz świadomie używać więcej niż jednej twarzy (a masz ich wiele).

Z tej książki dowiesz się:

– jak wyrażać podstawowe stany emocjonalne: zadowolenie, smutek, zdziwienie, niesmak, strach i gniew; – jak przełamywać lody podczas pierwszego spotkania;
– jak kontrolować mimikę, spojrzenie, postawę i ruchy ciała;
– jak skłaniać innych ludzi do słuchania albo mówienia;
– jak dotyk i bliskość fizyczna wpływają na emocje;
– w jakim tempie mówić: harmonijna wymiana zdań, pauzy i milczenie;
– jak dojść do słowa podczas burzliwej dyskusji.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Mowa ciała. Praktyczne wprowadzenie”