Myśl inaczej – zmień swoje życie

Kategoria:
Wydawnictwo: Muza
Okładka: Twarda
stron: 224
Wymiary: 15,5 cm x 23,5 c

36,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

„Dzięki tej książce opanujesz stopniowy program rozwoju, który zapewni Ci sukces, a który łatwo i bez wysiłku wprowadzisz w życie. Zastosuj przedstawiony w niej „mentalny program ćwiczeń”, sięgnij ku swoim ogromnym wewnętrznym zasobom i spraw, by życie, o jakim marzysz, stało się rzeczywistością. Autor książki podpowie Ci: – jak krok po kroku zmieniać sposób myślenia i rozwijać swój potencjał- jak wykorzystać swoje wewnętrzne zasoby i uwolnić wyjątkowe zdolności, dzięki czemu można nie tylko wyznaczyć sobie realistyczne cele, ale także opracować plan, jak je osiągnąć – jak przyciągnąć do siebie ludzi i zasoby, których potrzebujesz do osiągnięcia dowolnego celu – poprowadzi Cię od zamiarów do czynów, uzbroi w informacje i wskazówki, które pozwolą Ci osiągnąć sukces i nadadzą znaczenie Twemu życiu. Przygotuj się na wspaniałą przygodę i wyprawę poza ostatnią niepokonaną dotąd granicę – Twój umysł! Czeka Cię cudowne doświadczenie. Nie ma na ziemi niczego, czego nie mógłbyś osiągnąć – jeśli tylko zaakceptujesz fakt, że możesz to zrobić. „
Robert Collier

O autorze

Brian Tracy otworzył 22 firmy i efektywnie nimi zarządzał. Ponad 1000 przedsiębiorstw na całym świecie skorzystało z jego usług jako doradcy. Jest prezesem Brian Tracy University of Sales and Entrepreneurship, prywatnej internetowej szkoły biznesu i przedsiębiorczości. Jest także przewodniczącym i dyrektorem Brian Tracy International, firmy specjalizującej się w szkoleniach i rozwoju zarówno osób indywidualnych, jak i organizacji.

Brain Tracy jest jednym z czołowych amerykańskich specjalistów w dziedzinie zarządzania zasobami ludzkimi i organizacji pracy. Od 35 lat prowadzi odczyty na całym świecie. Ekspert psychologii sprzedaży, charyzmatyczny prelegent, uznany na całym świecie autorytet i konsultant, przeprowadził ponad 5000 seminariów, w których uczestniczyło 5 milionów słuchaczy w 60 krajach. Jest też autorem ponad pięćdziesięciu książek.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Myśl inaczej – zmień swoje życie”