Myśl śmiało i pokaż, na co cię stać

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 256
Wymiary: 15,8 cm x 23,3 cm

41,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Dwa spośród największych światowych umysłów biznesu ujawniają sekrety myślenia w wielkim formacie – śmiałego myślenia i działania – które prowadzi do niezrównanych sukcesów.

Razem są żywym przykładem, jak śmiałe, WIELKOFORMATOWE myślenie i wyczucie, kiedy agresywnie forsować swoje zdanie – bez względu na to, co powiedzą krytycy czy oponenci – może pomóc w osiąganiu maksimum w życiu osobistym i zawodowym. Po raz pierwszy w historii możesz poznać sekrety Trumpa, jak myśleć śmiało, w WIELKIM formacie i jak osiągać to, na co naprawdę cię stać! Książka omawia między innymi:

– Impet: Wielki Impet. Jak go zyskać i jak wykorzystać.

– Rewanż: jak i kiedy się zemścić (i dlaczego zemsta jest taka słodka).

– Zasadę „Kocham cię, a teraz to podpisz!” – dlaczego kontrakty w biznesie i w życiu osobistym mają aż takie znaczenie.

– Historie zaczerpnięte z życia ludzi, którzy sami zaczęli stosować formułę śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia.

Omówione w tej książce strategie zostały sprawdzone przez tych, którzy nauczyli się od Donalda Trumpa śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia i osiągnęli życiowe sukcesy. Bill Zanker zastosował strategię Donalda i w niespełna trzy lata dwudziestokrotnie zwiększył przychody The Learning Annex. Obaj mieli swoje lepsze i gorsze czasy i wiedzą, jak to jest, kiedy ma się cały świat przeciw sobie – i obaj podnieśli się i wspięli na niewyobrażalne wyżyny sukcesu dzięki śmiałemu myśleniu i wykorzystywaniu całych swoich możliwości. Pokazali, na co ich stać. To podejście, którego łatwo można się nauczyć.
Donald J. Trump to człowiek-symbol: to czysta definicja amerykańskiej historii sukcesu. Gwiazda telewizyjnego programu The Apprentice i deweloper, twórca najbardziej prestiżowych obiektów na naszym globie; był na dnie i powstał, by stać się jednym z najbogatszych ludzi na świecie.

Bill Zanker założył The Learning Annex, mając tylko pięć tysięcy dolarów, a jego firma urosła tak, że zarabiała rocznie pięć milionów. Tak było, zanim spotkał Donalda Trumpa. Trzydzieści miesięcy później Zanker sam nauczył się śmiałego, WIELKOFORMAFOWEGO myślenia, a wielkość rocznych przychodów The Learning Annex wzrosła do 100 milionów dolarów i wciąż rośnie.

O AUTORACH
Donald J. Trump jest absolwentem Wharton School of Finance i twórcą nieruchomości z najbardziej prestiżowymi adresami na świecie, takich jak Trump Tower przy Piątej Alei, Trump Park Avenue, Trump World Tower, 40 Wall Street, The Grand Hyatt Hotel, historyczny Mar-a-Lago Club w Palm Beach, Palm Trump International Hotel and Tower w Dubaju oraz licznych nagradzanych pól golfowych. Jego imprezy Real Estate and Wealth Expo, organizowane wspólnie z The Learning Annex, nauczyły ponad milion ludzi, jak myśleć śmiało, w WIELKIM formacie. Bez wątpienia jest również wielką postacią mediów – nominowany do nagrody Emmy jako gwiazda i współproducent przebojowego programu telewizyjnego The Apprentice, autor siedmiu bestsellerów. To pierwsza książka, w której Donald prezentuje swoje podejście śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia.

Bill Zanker założył The Learning Annex w roku 1980, mając do dyspozycji 5000 własnych, zaoszczędzonych dolarów. Obcenie The Learning Annex przez dwa kolejne lata trafia na listę czasopisma „Inc.” Najszybciej Rosnących Firm o rocznych przychodach przekraczających 100 milionów dolarów. Źródłem wzrostu tej maleńkiej firmy jest współpraca Billa Zankera z Donaldem J. Trumpem i to, że przejął od niego strategię śmiałego, WIELKOFORMATOWEGO myślenia. Postać Zankera pojawiała się w czasopismach „Success”, „Forbes”, „Fortune”, „Inc.” i „Money”. Mieszka w Nowym Jorku i w Park City w stanie Utah.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Myśl śmiało i pokaż, na co cię stać”