Nauki Barona

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 240
Wymiary: A5

34,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Narodziłeś się, by panować nad światem. Sięgnij po swoje odwieczne prawo do przywództwa

– Zasady władzy znane od stuleci najbardziej wpływowym ludziom
– Nowy model etyczny przywództwa w biznesie
– Sekrety trwałego panowania — odpowiedzialne i mądre korzystanie z bogactwa

To opowieść o trzech adeptach, którzy zgłębiają tajemnice najbogatszego człowieka na świecie. Na swojej drodze uczniowie poznają sekrety władzy i dobrobytu oraz uniwersalne zasady etyki. Akcja toczy się przed wiekami, lecz prawdy i nauki, jakie uzyskują adepci, są ponadczasowe. Przyłącz się do inspirującej wyprawy po złote runo i odkryj mądrości zapomniane przez współczesny świat.

W tej książce znajdziesz serię niebanalnych przypowieści o innych ludziach, żyjących w innych czasach, lecz mających podobne dylematy jak my. Każda z opisanych tu historii niesie głębokie przesłanie i skłoni Cię do refleksji nad sekretami władzy. Autorzy, prowadząc z Tobą grę intelektualną, naprowadzą Twój umysł na nowe tropy:

– jak pokonać lęk przed odrzuceniem i stratą — pierwszy krok w obranym kierunku, – jak odnaleźć siłę tworzenia i przekazać innym swoją wizję, – jak zbudować zalążek przyszłego imperium, mając ograniczone zasoby, – jak poszerzać strefę wpływów i pozyskiwać sprzymierzeńców, – jak porzucić ręczne sterowanie organizacją na rzecz wydajności i wzrostu, – jak zamieniać porażki w filary przyszłości.

Jasny cel, gorące pragnienie i przenikliwy umysł — oto pochodnie, które od stuleci wskazują ludziom drogę w ciemnościach. Dostrzec ją mogą tylko odważni i natchnieni. Bądź jednym z nich.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Nauki Barona”