NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie.

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 264
Wymiary: 14 x 21 cm

37,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Czy możesz przysiąc samemu sobie, że będziesz twardy i nie ulegniesz nierozsądnym żądaniom, „tchórząc” przed podjęciem ważnej decyzji? Jeżeli obawiasz się, czy powiedzenie „nie” spowoduje niesnaski wśród przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy, możesz być mile zaskoczony, dowiadując się, że słowo to może być efektywną odpowiedzią umożliwiającą kontrolę sytuacji – nie sprawiając, że staniesz się osobą nielubianą w towarzystwie.

„Odpowiadam tak! nowej książce Jany Kemp o odmawianiu. Poznaj pozytywną siłę tego słowa i odzyskaj swoje życie”.
dr Bob Nelson, autor 1001 Ways to Reward Employees

„Ważna umiejętność odmawiania w miejscu pracy – wobec nierozsądnych żądań i terminów, złej jakości pracy, wątpliwych zachowań – jest sztuką zanikającą. Menadżerowie oraz inni profesjonaliści powinni nauczyć się skutecznie odmawiać, aby zapewnić sobie punkt odniesienia do powiedzenia tak, kiedy zaistnieje taka potrzeba. Lekcje odmawiania pani Kemp są proste i kluczowe dla wszystkich osób czynnych zawodowo”.
Terri Timberman, AMI Semiconductor, Inc.

„Książka ta jest lekturą obowiązkową dla każdego, kto pragnie odzyskać kontrolę nad swoim życiem i czasem. Ćwiczenia i samooceny są bardzo przydatne i można je od razu zastosować w celu zapewnienia sobie sukcesów i szczęścia”.
Richard Chang, dyrektor generalny Richard Chang Associates, Inc.;

„Książka Nie! wpłynęła na moje życie osobiste i zawodowe dzięki wspaniałym wskazówkom, które pomagają osiągnąć większą skuteczność działania i podejmowania decyzji. Koniec z krygowaniem się, nadszedł czas na stanowczość i pewność siebie. Cóż za różnica!”
Mary Murray, prezes i założycielka Make A Place Toys

Jana M. Kemp jest właścicielką firmy Meeting & Management Essentials, która zajmuje się szkoleniami z zakresu doskonalenia procesu podejmowania decyzji, prowadzenia spotkań i zarządzania czasem dla osób prywatnych i organizacji. Była publikowana i cytowana w Sales and Marketing Management, USA Today, Success oraz w innych czasopismach. Ponadto wykorzystuje swoje umiejętności służąc pierwszą kadencję w Izbie Reprezentantów w Idaho. Mieszka w Boise w Idaho.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „NIE! Jak jedno krótkie słowo może zmienić twoje życie.”