Opowieść wigilijna z angielskim

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788375615241
Okładka: miękka
stron: 200
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

31,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Jedna z najsłynniejszych książek w historii literatury w wersji „z angielskim” do nauki języka angielskiego, czyli połączenie geniuszu Dickensa z praktycznymi korzyściami.

Ebenezer Scrooge nie musiał bać się śmierci, ponieważ Dickens uczynił go nieśmiertelnym!
Jak w poprzednich książkach w tej serii, poza tekstem oryginalnym ze słownikiem i objaśnieniami trudniejszych wyrazów, autorzy zamieścili w książce komentarze z zakresu kultury i historii, wyrażenia idiomatyczne, wyrazy kłopotliwe (tzw. false friends) oraz omówienia wybranych zagadnień gramatycznych.

Oryginalny tekst w wersji audio jest dostępny nieodpłatnie w serwisie www.librivox.com

Marta Fihel – anglistka, nauczycielka z wieloletnim stażem. Współautorka książek do nauki języka angielskiego i słowników.

Prof. dr hab. Dariusz Jemielniak – wykładowca w Akademii Leona Koźmińskiego, pracował jako tłumacz agencyjny i książkowy, współautor kilkunastu podręczników do nauki języka angielskiego, twórca największego polskiego darmowego słownika internetowego ling.pl.

Grzegorz Komerski – absolwent filozofii, tłumacz, współautor książek do nauki języka angielskiego. Prowadzi blog www.komerski.pl, poświęcony historii języków i etymologii.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Opowieść wigilijna z angielskim”