Pakiet – Miner + psychologia

(1 opinia klienta)
Kategoria:

195,70 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

STRATEGIE INWESTYCYJNE O WYSOKIM PRAWDOPODOBIEŃSTWIE SUKCESU, Robert Miner

Wydawnictwo: Infoinwestor.pl
ISBN: 9788393306008
Okładka: miękka
Ilość stron: 320

Opis książki:
W książce „Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”, autor i dobrze znany wykładowca prowadzący szkolenia na temat inwestowania, Robert Miner, umiejętnie przedstawia każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego – od otwarcia do zamknięcia pozycji – który opracował w czasie swojej błyskotliwej ponad dwudziestoletniej kariery. W rezultacie powstała kompletna metoda inwestowania, która pozwala na przeprowadzanie niezawodnych inwestycji na różnych rynkach oraz w różnych przedziałach czasowych.

Dzięki tej książce, która stanowi przewodnik, szybko można nauczyć się, jak rozpoznawać okazje do zainwestowania z wysokim prawdopodobieństwem sukcesu, wyznaczać dokładna cenę otwarcia pozycji i cenę zlecenia obronnego stop-loss oraz zarządzać pozycją do momentu jej zamknięcia. Przedstawia, w jaki sposób cztery kluczowe czynniki, do których należy momentum w podwójnych przedziałach czasowych, formacja, cena i punkt czasowy, mogą umożliwić osiągnięcie zysków z inwestycji.

Dołączona do książki płyta CD jest dopełnieniem tego kompleksowego pakietu edukacyjnego. Nie stanowi ona dokładnej powtórki materiału zawartego w książce, lecz pełni rolę dodatkowego narzędzia przedstawiającego więcej przykładów. Dzięki niej zobaczysz, jak w praktyce wygląda stosowanie strategii o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu, dzień po dniu i słupek po słupku dla różnych rynków oraz dla różnych przedziałów czasowych.
PŁYTA CD W ORYGINALNEJ WERSJI JĘZYKOWEJ

Zobacz inne książki z analizy technicznej:

PSYCHOLOGIA SKUTECZNEGO TRADINGU, Steve Ward

Wydawnictwo: Maklerska.pl 2015
ISBN: 9788393774388
Okładka: twarda
Ilość stron: 312

Opis książki:
„Psychologia skutecznego tradingu. 35 strategii, które poprawią jakość twoich inwestycji” prezentuje zestaw praktycznych strategii, których celem jest pomoc traderom w poprawianiu własnych wyników. Pomysły przedstawione przez autora stanowią rezultat jego wieloletniej współpracy z traderami zatrudnianymi przez największe instytucje finansowe na świecie. Ward korzysta również z badań przeprowadzonych przez wiodących psychologów z dziedziny sportu i finansów behawioralnych. Wykorzystanie omawianych strategii z odpowiednim zaangażowaniem i koncentracją, z pewnością pomogą ci ukształtować mentalność skutecznego gracza giełdowego i przybliżą cię do osiągnięcia wyznaczonych przez siebie celów.

Psychologia skutecznego tradingu:

O autorze

Robert C. Miner rozpoczął swoją karierę w połowie lat 80. w swojej pierwszej firmie Gann-Elliott Educators, gdzie tworzył raporty analizujące główne rynki finansowe i prowadził warsztaty na żywo w Stanach Zjednoczonych i za granicą.

Miner to ceniony na świecie analityk i gracz giełdowy. Od ponad trzydziestu lat jest ważnym edukatorem w dziedzinie tradingu. Publikuje codzienne biuletyny na temat rynków Forex, akcji i kontraktów terminowych. Wygłasza prelekcje na całym świecie na temat tradingu i pisze dla artykuły związane z tym tematem.

W 1993 roku zdobył pierwsze miejsce w mistrzostwach świata w tradingu „Robbins World Cup Championships of Futures Trading”. Następnie cztery lata później został ogłoszony przez „Super Almanac” – „Rynkowym Guru Roku”.

Jego najbardziej znane dzieło, „Strategie inwestycyjne o wysokim prawdopodobieństwie sukcesu”, jest uważane za jedno z najważniejszych źródeł wiedzy dla traderów na każdym poziomie doświadczenia. W książce znajdziemy każdy aspekt praktycznego planu inwestycyjnego – od otwarcia do zamknięcia pozycji. Jest to książka szczególnie ceniona za to, jak skutecznie łączy teorię z praktyką, dostarczając czytelnikom konkretne strategie, które mogą natychmiast zastosować w swoich inwestycjach.

Steve Ward to doświadczony psycholog, trener profesjonalnych graczy giełdowych, a także dyrektor zarządzający w firmie High Performance Trading. W przeszłości handlował na rynkach walutowych oraz indeksach giełdowych. Obecnie tworzy specjalistyczne programy szkoleniowe zarówno dla inwestorów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Dzięki rozległemu doświadczeniu w pracy z wybitnymi traderami Steve wspiera największe instytucje finansowe w procesie rekrutacji i rozwoju pracowników. Zarządzał grupą 40 zawodowych traderów oraz brał udział w konsultacjach scenariuszu do programu telewizji BBC – Million Dollar Traders.

W swoim dorobku ma również sukcesy w pracy z najlepszymi sportowcami na szczeblu igrzysk olimpijskich oraz mistrzostw świata. Rozległe doświadczenia z tego obszaru przeniósł do świata inwestycji kapitałowych. W procesie szkolenia inwestorów giełdowych łączy ze sobą techniki zaczerpnięte z psychologii sportu, finansów behawioralnych oraz nauk poznawczych. Jego podejście pomaga inwestorom rozwinąć niezbędne do osiągnięcia sukcesu umiejętności i tym samym przybliża ich do realizowania zamierzonych celów inwestycyjnych.

Fragment książki

Fragmenty książki „Psychologia skutecznego tradingu”:

Pobierz fragment książki w formacie .pdf: strategia 1 „Nastaw się na sukces!”

Pobierz fragment książki w formacie .epub.

Pobierz fragment książki w formacie .mobi.

1 opinia dla „Pakiet – Miner + psychologia”

  1. Anonim

    Genialne książki.

Dodaj opinię