Pakiet – Psychologia Inwestowania

Kategoria:

79,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zachęcamy do zakupu. W pakiecie jest korzystniej.

JAK ZAROBIŁEM 2 000 000 $ NA GIEŁDZIE. WYDANIE II

Nicolas Darvas

Wydawnictwo: Wydawnictwo Onepress 2010
ISBN: 978832461869
Ilość stron: 240

Opis książki:

Kolejne wydanie w Polsce!

Bestseller: 200 tysięcy sprzedanych egzemplarzy w 8 tygodni

– Nieprzemijające prawa, rządzące rynkiem papierów wartościowych

– Szczere, jasne i czasem obrazoburcze poglądy na giełdę

– Metody osiągania zysku podczas prosperity oraz kryzysu

– Fazy dojrzewania gracza giełdowego: od impulsywnej spekulacji do metodycznej gry

„Akcje nie latają jak balony tylko w górę i w dół? Ceny oscylują dość konsekwentnie między określonym niskim i określonym wysokim poziomem. Obszar zakreślony przez ruchy w górę i dół można przedstawić za pomocą ramki. Istnienie tych ramek stało się dla mnie oczywiste”
Nicolas Darvas

Kasyno zwane giełdą papierów wartościowych

Oto historia jednego z najgłośniejszych sukcesów giełdowych. Ale nie tylko. To przede wszystkim przewodnik po metodach mistrza Wall Street, technikach spekulacji podczas hossy i bessy, krok po kroku opisanych zasadach gry ? przedstawionych w dodatku w taki sposób, żebyś i Ty mógł zasiąść przy stole pokrytym zielonym suknem. I bez względu na to, czy do Twych drzwi zapuka światowy kryzys, czy nagły wzrost cen akcji ? ma przygotować Cię na to, byś nigdy nie stracił głowy i zawsze wyszedł na swoje.

Ta książka przetrwała próbę czasu i stała się klasyką Wall Street. Opisany w niej system inwestycyjny przyniósł autorowi fortunę. Czy masz odwagę zaryzykować podobny los? To nie baśń z odległej krainy. Jak zarobiłem 2 000 000 $ na giełdzie przedstawia teorię inwestowania, która przyniosła Darvasowi 2 miliony dolarów zysku, mimo że zaczął od drobnych transakcji. Poznaj jego zasady inwestowania ? teorię ramek, stosowanie zleceń stop loss oraz metody na opanowanie szalejących emocji.

Włącz się do gry!

Podczas lektury pokonasz kolejne fazy dojrzewania hazardzisty giełdowego: od impulsywnej i niemądrej spekulacji do metodycznej gry. Autor zdefiniował, a potem ulepszył metodą prób i błędów prawa rządzące parkietem, których należy przestrzegać bez względu na emocje i opinie ekspertów.

Tom, który trzymasz w dłoni, jest pierwszą książką diametralnie zmieniającą poglądy ludzi na maklerów i domy maklerskie. Przeczytaj ją, a dowiesz się dlaczego. Zastosuj w praktyce, a wyjdzie Ci to na dobre we wszystkich sytuacjach, z którymi w przyszłości zetkniesz się na giełdzie.

Dodatek do drugiego wydania książki: „Inwestowanie na GPW. Krótki przewodnik” GRATIS

PSYCHOLOGIA INWESTOWANIA. WYDANIE IV

John R. Nofsinger

Wydawnictwo: Wydawnictwo Onepress 2010
ISBN: 9788324629275
Okładka: twarda
Ilość stron: 240

Opis książki:

Decyzje pod całkowitą kontrolą

– Jak Twoje emocje wpływają na decyzje inwestycyjne?
– Jakie szkodliwe skutki ma nadmierna pewność siebie?
– Jak przezwyciężyć negatywne skłonności psychiki?

Okiełznaj swoje emocje i szturmuj giełdę

Stare powiedzenie z Wall Street mówi, że istnieją dwa czynniki, które są w stanie poruszyć rynek ? strach i chciwość. Wiele w tym prawdy, jednak ludzki umysł jest na tyle skomplikowany, a nasze emocje tak złożone, że na decyzje inwestycyjne wpływa znaczniej więcej czynników. To dlatego nawet doświadczeni inwestorzy, uzbrojeni w skuteczne narzędzia i znający na pamięć wszelkie finansowe teorie, popełniają głupie i niewybaczalne błędy.

Dowiedz się, w jaki sposób zachowują się inwestorzy, co skłania ich do podejmowania określonych działań, dlaczego zachowania te nie sprzyjają gromadzeniu majątku i co można zrobić, aby temu zaradzić. Poznaj skłonności naszej psychiki, ograniczające możliwość podejmowania trafnych decyzji inwestycyjnych. Naucz się eliminować ich negatywny wpływ, a potem bogać się świadomie i z zimną krwią. Czwarte wydanie tej książki porusza problemy związane z ostatnim kryzysem finansowym, uwzględnia najbardziej aktualną wiedzę psychologiczną, przydatną przy wyjaśnianiu takich zjawisk, jak nadmierna pewność siebie, dysonans poznawczy, księgowanie mentalne czy preferowanie spółek lokalnych. W książce znalazł się również całkowicie nowy rozdział, poświęcony osądzaniu wyborów inwestycyjnych w zależności od kontekstu decyzyjnego.

– Wpływ efektów psychologicznych na stan posiadania.
– Kontrolowanie odczuć wpływających na decyzje inwestycyjne.
– Interakcje społeczne a inwestowanie.
– Problemy wynikające z inwestowania w akcje znanych firm.
– Pamięć a podejmowanie decyzji.
– Destrukcyjne oddziaływanie iluzorycznej wiedzy.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pakiet – Psychologia Inwestowania”