Pakiet – Wybitni Traderzy

131,80  125,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

MISTRZOWIE RYNKÓW FINANSOWYCH. ROZMOWY Z NAJLEPSZYMI AMERYKAŃSKIMI INWESTORAMI I GRACZAMI GIEŁDOWYMI
Jack D. Schwager

Wydawnictwo: Nieoczywiste, 2018
ISBN: 9788363391492
Okładka: miękka
Ilość stron: 416
Wymiary: B5

Opis książki:
Publikacja ta w Stanach Zjednoczonych zaliczana jest do kanonu książek na temat inwestowania. Zawiera wywiady przeprowadzone przez Jacka Schwagera z inwestorami, którzy działają na różnych rynkach (akcje, forex, kontrakty futures) i stosują odmienne techniki inwestycyjne, a których łączy to, ze odnieśli SUKCES.

Co o tym zadecydowało?

Po lekturze rozmów można wysnuć wniosek, że to nie stosowana metoda analityczna jest w tym wypadku najważniejsza. Okazuje się, że można zarabiać, wykorzystując zarówno analizą fundamentalną, jak i zupełnie inne podejścia do oceny inwestycji. Decydujące znaczenie mają pewne cechy i umiejętności, które autor wymienia w podsumowaniu swoich rozmów z traderami.

Książka jest przeznaczona nie tylko dla inwestorów i specjalistów zajmujących się badaniami rynków finansowych, ale także dla innych osób zainteresowanych rynkami finansowymi i ciekawych losów tych, którym udało się wygrać w świecie, gdzie znakomita większość przegrywa.

Czytelnikom gorzej orientującym się w problematyce rynków finansowych, lekturę książki ułatwi zamieszczony na jej końcu słowniczek, w którym objaśniono specjalistyczne terminy pojawiające się w tekście.

CZARODZIEJE RYNKU. ROZMOWY Z WYBITNYMI TRADERAMI
Jack D. Schwager

Wydawnictwo: Linia 2012
ISBN: 9788363000325
Okładka: Miękka
Ilość stron: 430

Opis książki:
Pierwsza – i przez wielu uważana za najważniejszą – część rozmów Jacka Schwagera z wybitnymi traderami. Część z nich znana na pewno polskim Czytelnikom, nadal należy do najlepszych graczy na świecie – Jim Rogers, Paul Tudor Jones, Larry Hite, William O’Neil. Książka, która wielu czytelnikom otwiera oczy na to co najważniejsze w tradingu.

Każdy z rozmówców pokazuje swoje własne unikalne podejście do rynku. Cechą łączącą niemal każdą z osób, jest głębokie rozumienie ryzyka w działaniu na rynkach. Bez względu na to, czy to rynek akcji, walut, surowców, czy obligacji. Bez względu na to, czy stosujemy analizę techniczną, fundamentalną, czy jakiekolwiek inne podejście.

O autorze

Autor bestsellerowych książek, w których zamieścił rozmowy z najlepszymi traderami i inwestorami. Pełni rolę współzarządzającego w funduszu ADM Investor Services Diversified Strategies Fund, zajmując się portfelem walut oraz rynków terminowych. W Polsce ukazały się do tej pory „Analiza techniczna rynków terminowych” (wyd. WIG-Press) oraz „Mistrzowie rynków finansowych” (wyd. Wolters Kluwer)

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Pakiet – Wybitni Traderzy”