Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć. Sprzedawaj, zarządzaj, motywuj i negocjuj lepiej niż konkurenci

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Twarda
stron: 248
Wymiary: 15x23cm

64,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Biznes robią ci, którzy znają i rozumieją ludzi. Nasze decyzje nie są czysto racjonalne. W myśleniu twoich klientów, dostawców i współpracowników tkwią haczyki: niuanse percepcji. Poznaj je, a zdobędziesz przewagę. To właśnie z tej subtelnej przewagi biorą się mistrzowskie posunięcia na biznesowym froncie. To tu biją źródła wielkich interesów.

Ta bardzo bezpośrednia książka Harveya Mackaya – człowieka, który o własnych siłach stał się millionerem – mówi sama za siebie.

Dowiesz się z niej, jak:

– Sprzedawać: sprawiać, że ludzie, którzy nawet nie chcą cię widzieć, powiedzą z uśmiechem „Tak!”.
– Zarządzać i korzystać z broni, jakiej pozazdrościłaby ci nawet CIA. Tą bronią jest przedstawiony w książce Mackay 66, system gromadzenia informacji o potencjalnych i istniejących klientach i o konkurentach.
– Motywować siebie i swoje dzieci do dołączenia do grona milionerów, dzięki inspirującym, prawdziwym historiom Harveya Mackaya.
– Negocjować, wiedząc, kiedy z szerokim uśmiechem powiedzieć „nie”, a kiedy „wysłać swoje klony”.
– To jedyna w swoim rodzaju książka legendarnego przedsiębiorcy, który dotarł na szczyt i podpowie ci, jak zrobić to samo!

Tę książkę wykładowcy na studiach MBA polecają jako podręcznik tego, czego nie da się nauczyć w Sali wykładowej. Instytucje sektora publicznego widzą w niej skuteczną broń w walce z biurokracją – ta książka zmienia urzędników w przedsiębiorców. Kler ceni ją za konstruktywne wartości. Gorąco polecają tę lekturę: Robert Redford i Ken Blanchard, autor Jednominutowego menedżera.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pływaj z rekinami i nie daj się pożreć. Sprzedawaj, zarządzaj, motywuj i negocjuj lepiej niż konkurenci”