Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 104

20,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Kapitał jest niezbędny dla rozwoju firmy

Wizerunek przedsiębiorstwa, sprzęt, zatrudnienie – rozpoczęcie działalności jest związane z wieloma inwestycjami. Wiele pomysłów na doskonałe produkty i usługi nie zostało zrealizowanych właśnie z powodu braku funduszy. W wielu przypadkach przedsiębiorcy nie ubiegają się o fundusze na rozwój swojej działalności, ponieważ nie wiedzą, z jakich źródeł można je pozyskać, ani jak wiele ich jest. Kredyty bankowe, uważane przez wielu za jedyną możliwość, to tylko jedna z wielu. Dziś właściciele firm mają do dyspozycji fundusze venture capital, dotacje unijne, leasing i wiele innych możliwości. Należy tylko wiedzieć, jak z nich skorzystać.

” kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału” to przewodnik dla przedsiębiorców, zainteresowanych możliwościami zyskania funduszy na swoją działalność. Przedstawia różne sposoby zdobycia kapitału na rozpoczęcie lub dofinansowanie działalności – począwszy od kredytów i pożyczek bankowych, poprzez fundusze venture capital, aż po dotacje z programów pomocowych Unii Europejskiej.
Opisuje także możliwości korzystania z majątku bez konieczności jego nabywania – leasing, faktoring i franchising.
– Kredyty bankowe i mikropożyczki
– Formy i przedmioty leasingu
– Transakcje faktoringowe
– Działalność na zasadzie franchisingu
– Fundusze venture capital
– Dotacje i programy pomocowe Unii Europejskiej
– Sponsoring

Brak funduszy nie może być przeszkodą w rozpoczęciu działalności gospodarczej. Dzięki tej książce zdobędziesz wszystkie informacje, niezbędne do pozyskania kapitału na rozwój swojego pomysłu.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Pozyskiwanie kapitału. Podstawowe formy i możliwości zdobycia kapitału”