Programowanie umysłu

Kategoria:
Wydawnictwo: Laurum
ISBN: 9788377468128
Okładka: miękka
stron: 300
Wymiary: 15,2 cm x 22,7 cm

35,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Kto strzeże dostępu do twojego umysłu?


W książce, którą masz przed sobą, autor w pasjonujący sposób przedstawia ogrom badań przeprowadzanych właśnie po to, aby dowiedzieć się, jak kontrolować nasze myśli i pragnienia. Fakty są szokujące i przerażające. Grzebanie w ludzkiej psychice okazało się dobrym interesem. Po jej przeczytaniu już nigdy nie będziesz w stanie zignorować prawdy – twoje myśli nie należą do ciebie.


Ale nie martw się. Książka wyposaży cię w narzędzia, dzięki którym odzyskasz kontrolę nad własnym umysłem i zaprogramujesz go tak, jak tego pragniesz. Eldon Taylor dostarcza potrzebnych informacji i przedstawia proste techniki, które pozwolą ci na rozpoczęcie życia, o jakim marzysz. Przecież nie zostałeś stworzony po to, aby stać się produktem czyjejś manipulacji.


„Nową książkę dr Eldona Taylora należy przeczytać! Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się nad celem swego życia lub czułeś się osaczony przez kulturę masową, masz teraz przed sobą wiedzę i narzędzia, które pomogą ci wyzwolić się z tych okowów. Eldon Taylor szczegółowo przedstawia, jak od czasu narodzin jesteśmy programowani przez społeczne konwenanse. Odkrywa przed nami metody stosowane przez agencje reklamowe, polityków, korporacje i media, aby uzyskać nad nami kontrolę. Następnie ukazuje nam sposoby na wyzwolenie się spod tej władzy, uwolnienie umysłu i wzniesienie się na nowy poziom świadomości. W miarę czytania książki będziesz czuł, jak łuski ci z oczu spadają i zaczynasz widzieć świat w zupełnie innym świetle.”

Jeff Warrick, twórca filmu dokumentalnego Programming the Nation


O AUTORZE:

Eldon Taylor
całe swoje życie poświęcił badaniu ludzkiego umysłu. Posiada dwa doktoraty – z psychologii i metafizyki. Jest członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Psychoterapeutyczego i bezwyznaniowym kaznodzieją.

Eldon jest prezesem i dyrektorem Progressive Awareness Research, Inc. Od ponad dwudziestu lat jego książki, programy audio, wykłady i rozmowy w radiu i telewizji dotyczą tematyki rozwoju osobowego i samorealizacji w kontekście przebaczenia, wdzięczności, odpowiedzialności i szacunku dla życia.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Programowanie umysłu”