Przekonuj i zdobywaj zaufanie w 90 sekund

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
ISBN: 9788361040750
Okładka: Miękka
stron: 228
Wymiary: 14,1 cm x 21,4 c

41,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

W biznesie nie sposób zarobić na życie, sprzedając tylko przyjaciołom. Sprawą kluczową jest zatem nauczenie się, jak budować relacje z różnymi ludźmi. Właśnie tego uczy Nicholas Boothman, prosto, lecz skutecznie, na bazie swojego programu krok-po-kroku.

Program rozpoczyna się od ABC Programowania Neurolingwistycznego, na które składają się: Postawa (Attitude); Język ciała (Body Language) – i jak synchronizować się z drugą osobą; oraz Spójność (Congruence) – i jak porozumiewając się koordynować treść i sposób wyrażania przekazywanych myśli. Następnie Boothman przedstawia cztery najważniejsze typy osobowości w biznesie:

– marzycieli,

– argumentatorów,

– kontrolerów,

– analityków

i sposoby, jak się z każdym z nich porozumieć. Pokazuje, jak precyzyjnie zawrzeć Ambitne Hasło w 10-sekundowej prezentacji, jak stać się gawędziarzem, zamiast bezbarwnie przedstawiać suche fakty, a także jak od razu na wejściu budować wiarygodność i autorytet. Ta książka jest bezpośrednią drogą do sukcesu, pełną umiejętności, technik oraz twórczych ćwiczeń, które pomogą wykrzesać jak najwięcej z każdego spotkania i związku.


* * *


Czy to w przypadku przeprowadzania wywiadu, zawierania transakcji sprzedaży, nawiązywania kontaktów biznesowych czy też kierowania zespołem, sukces w biznesie zależy od umiejętności porozumiewania się z ludźmi. Nicholas Boothman wnosi do świata biznesu swój system natychmiastowego nawiązywania kontaktu. Zaczyna od najprostszych możliwych narzędzi – mimiki, mowy ciała, postawy oraz głosu – i pokazuje, jak olśnić rozmówców za pierwszym podejściem. A potem, gdy już upłynie te pierwsze 90 sekund, jak doprowadzić do mistrzostwa umiejętności kontaktowania się z ludźmi, które są niezbędne w pewnej siebie, bieżącej komunikacji.

O AUTORZE: .

NICHOLAS BOOTHMAN
jest założycielem firmy biznesowo-doradczej Corporate Images. Niegdyś fotograf w świecie mody i reklamy, pracujący dla takich firm jak AT&T, Revlon, Coca-Cola czy Bell, doszedł do przekonania, że sukces zawdzięcza natychmiastowemu nawiązywaniu więzi. Odkryta umiejętność zaowocowała drugą karierą – w ramach Programowania Neurolingwistycznego – i napisaniem pierwszej książki, Jak sprawić, by ludzie cię polubili w 90 sekund lub jeszcze szybciej.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przekonuj i zdobywaj zaufanie w 90 sekund”