Przewodnik Parkera po winach świata tom I

Kategoria:
Wydawnictwo: WIG PRESS

40,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Parker omawia ponad 8000 win ze wszystkich najważniejszych regionów świata, korzystając ze swojej słynnej 100-punktowej skali i charakteryzując poszczególne gatunki. Przedstawia ponad 3000 najlepszych winnic i producentów. Gwarancją obiektywnej oceny jest brak jakichkolwiek związków Parkera z przedsiębiorstwami zajmującymi się handlem winami.

Najnowsze wydanie książki, które jest podstawą polskiego przekładu, zostało uzupełnione i poszerzone. Autor poświęca tu więcej uwagi między innymi trunkom produkowanym w Australii, Burgundii oraz w Kalifornii. Nowością jest rozdział poświęcony Austrii. Książka Parkera niewątpliwie pozostaje najszerszym i najbardziej autorytatywnym przeglądem win świata.

Obok ocen poszczególnych win, Przewodnik zawiera wszystkie wiadomości, których potrzebuje konsument aby wybrać i właściwie przechować najlepszą butelkę. Pozwala również rozpoznać wszelkie wady i zalety poszczególnych gatunków. Krótko mówiąc – jest niezastąpionym źródłem informacji o winach napisanym przez najbardziej wpływowy i najlepiej poinformowany autorytet w tej dziedzinie.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Przewodnik Parkera po winach świata tom I”