Rozważny inwestor. Wydanie II zaktualizowane

(1 opinia klienta)
Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 9788324665471
Okładka: Miękka
stron: 272
Wymiary: 14 cm x 20,8 cm

37,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zarabianie przez inwestowanie

Każdy z nas od czasu do czasu dysponuje niewielkim chociaż nadmiarem gotówki. Zwykle zastanawiamy się wtedy, co zrobić z tymi pieniędzmi. Spełnić chwilową zachciankę, wyjechać na krótkie wakacje, kupić wymarzony gadżet, a może zainwestować, by mieć zapas na emeryturę lub na moment, w którym gotówki będzie zdecydowanie za mało? Ten ostatni wybór wydaje się bardzo rozsądny. Pojawia się tylko jeden problem: jak to zrobić skutecznie, czyli tak, by nasze pieniądze faktycznie mnożyły się, zamiast wyparować w efekcie nietrafionych wyborów inwestycyjnych.

Rozważny inwestor to książka napisana właśnie dla Ciebie – osoby, która planuje pomnażać swoje pieniądze. Znajdziesz w niej odpowiedź na pierwsze, podstawowe pytanie: „Dlaczego tracimy, chociaż nienawidzimy ponoszenia strat?” . Autor pomoże Ci przełamać opory przed podejmowaniem niezbędnych decyzji inwestycyjnych i zaproponuje kilka strategii: prostych, logicznych i zrozumiałych, dostosowanych do Twojego określonego, indywidualnego celu. Maciej Rogala w drugim wydaniu książki wprowadził niezbędne aktualizacje i wydłużył rozdział poświęcony planowaniu emerytalnemu. Bardziej szczegółowo opisał też mechanizmy Indywidualnych Kont Emerytalnych (IKE) oraz Indywidualnych Kont Zabezpieczenia Emerytalnego.

Nie musisz zostać milionerem. Jednak możesz i powinieneś przestać tracić.

O autorze

Maciej Rogala zajmuje się edukacją inwestycyjną i emerytalną. Prowadzi szkolenia dla pracowników instytucji finansowych i pomaga pracodawcom w uruchamianiu pracowniczych programów emerytalnych. Z rynkiem funduszy inwestycyjnych jest związany od 1994 roku. Obecnie prowadzi firmę szkoleniową Edinem (Edukacja Inwestycyjna i Emerytalna) – www.edinem.com.

1 opinia dla „Rozważny inwestor. Wydanie II zaktualizowane”

  1. Piotr

    Mam wiele książek o giełdzie, funduszach inwestycyjnych, analizie technicznej, w tym pozycje Macieja Rogali. Są oczywiście podstawą edukacji, ale ta książka zrobiła na mnie ostatnio największe wrażenie. W zasadzie podstawy psychologii inwestowania, ale ułożone w bardzo przystępną całość. Świetnie się czyta. Na pewno będzie we mnie mniej strachu podczas inwestycji. Obowiązkowy plan działania. Bardzo polecam tę książkę oraz pozostałe publikacje Autora. 10/10!

Dodaj opinię