Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 416
Wymiary: B5

40,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Wczuj się w swoje życie

– Rozpoznawaj i kontroluj emocje własne oraz innych ludzi
– Uzyskaj swobodny dostęp do emocji, które Ci pasują
– Zmotywuj się
– Zadawaj właściwe pytania
– Naucz się stosować programowanie neurolingwistyczne
– Wykorzystuj inteligencję emocjonalną w życiu prywatnym oraz zawodowym

Inteligencja emocjonalna jest złożonym systemem zachowań, predyspozycji, wierzeń i wartości, które pozwalają Ci skutecznie realizować własną wizję samego siebie, postawione cele, zawodowe ambicje i prywatne marzenia. Wysoki współczynnik EQ umożliwia doskonałe określanie nastrojów, uczuć i innych stanów ducha, zmienianie ich oraz wywoływanie tylko tych pożądanych. Jest to niezbędne do rozpoznawania emocji innych ludzi oraz budowania pozytywnych relacji z otoczeniem.

Nowatorski podręcznik, który trzymasz w ręku, tak różni się od sławnego dzieła Daniela Golemana oraz innych książek i prac na temat inteligencji emocjonalnej, jak program motoryzacyjny od kursu prawa jazdy. Czym jest sucha wykładnia bez obrazowych przykładów i sposobów zastosowania jej w Twoim przypadku? Oprócz opisania solidnych teoretycznych podstaw, które mogą być pomocne nawet podczas zajęć na wyspecjalizowanych kierunkach, autorzy Rozwoju inteligencji emocjonalnej postanowili pomóc Ci we wprowadzeniu w życie wszystkich tych zagadnień. Stworzyli szereg ćwiczeń oraz praktyczny 14-dniowy program zdobywania mądrości emocjonalnej.

Dzięki zdobyczom nauki oraz praktyce psychoterapeutów i trenerów książka ta wykorzystuje techniki neurolingwistyczne — takie jak bramy, kotwice, rytuały, poziomy logiczne i inne — w celu pokazania, jak należy zarządzać własnymi stanami emocjonalnymi oraz jak można mądrze wykorzystać wiedzę do zarządzania innymi ludźmi i relacjami z nimi.

Szczęście osiągasz wówczas, kiedy to, co myślisz, co mówisz i co robisz, tworzy harmonię.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rozwój inteligencji emocjonalnej. 7 kroków do wewnętrznej przemiany”