Rynki finansowe, inwestycje, polityka gospodarcza

Kategoria:
Wydawnictwo: CeDeWu
Okładka: miękka
stron: 254
Wymiary: 16,5 cm x 23,5 cm

52,90 

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Szybkie i gwałtowne zmiany jakie dokonują się w dzisiejszym świecie, głównie w zakresie gospodarki, powodują potrzebę, z jednej strony – ciągłego aktualizowania posiadanej wiedzy i analizowania zachodzących procesów, z drugiej zaś – przyczyniają się do rozwoju badań i analiz naukowych.

Zarówno rynki finansowe, szeroko rozumiane inwestycje, jak i polityka gospodarcza są istotne dla praktyków oraz teoretyków życia gospodarczego, dlatego też niniejsza monografia skupia się na wybranych aspektach tej problematyki.

Prezentowane opracowanie jest rezultatem indywidualnych oraz zbiorowych badań naukowych realizowanych w polskich i zagranicznych ośrodkach naukowych. Podejmowana przez Autorów w monografii problematyka jest bardzo zróżnicowana, choć nie obejmuje wszystkich zagadnień związanych z rynkami finansowymi, inwestycjami oraz polityką gospodarczą. Lektura opracowania może stać się nie tylko inspiracją do dalszych, pogłębionych badań nad poruszaną problematyką, ale także przyczynić się do wdrażania i kreowania nowych rozwiązań w praktyce.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Rynki finansowe, inwestycje, polityka gospodarcza”