S.U.M.O. (Shut Up, Move On) Zawiera jasne wskazówki, jak zbudować wspaniałe życie i się nim cieszyć

Kategoria:
Wydawnictwo: MT Biznes
Okładka: Miękka
stron: 144
Wymiary: 16x 23cm

30,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

S.U.M.O. to skrót od „Shut Up, Move On” – Skończ Uprawiać stare przyzwyczajenia i Mocno Ogarnij zmiany. Wszyscy pragniemy sukcesu i radości – niestety nie zawsze je osiągamy nich. Czy przyszło ci kiedyś do głowy, że może ci w tym przeszkadzać twoje własne nastawienie?
S.U.M.O. pokazuje, że to, jak myślisz ma istotny wpływ na to, jak toczy się twoje życie. Pokazuje, że biorąc odpowiedzialność za swoje życie możesz wykorzystać swój potencjał, chwytać okazje, cieszyć się związkami, odnosić sukcesy w pracy i reagować na przeciwności z pozytywnym nastawieniem. S.U.M.O,.zachęca byś szczerze patrzył na swoje życie i pamiętał, że nigdy nie jest za późno na zmiany. Wszyscy możemy zrzucić koszulki ofiary, wypracować owocne myślenie i przestać myśleć, że „co ma być, to będzie”.

S.U.M.O., to ciężki trening życia oprawiony łagodnością. To doprawiona humorem, analizami, praktycznymi poradami i osobistymi anegdotami lektura, która daje do myślenia i być może zmienia życie.

Siedem pytań, które pomogą ci stosować S.U.M.O.
1. Gdzie na skali 1-10 znajduje się ten problem?
2. Jak istotny będzie on za sześć miesięcy?
3. Czy moja reakcja jest odpowiednia i efektywna?
4. Jak mogę zmienić lub poprawić sytuację?
5. Czego się mogę dzięki temu nauczyć?
6. Co następnym razem zrobię inaczej?
7. Co pozytywnego mogę znaleźć w tej sytuacji?

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „S.U.M.O. (Shut Up, Move On) Zawiera jasne wskazówki, jak zbudować wspaniałe życie i się nim cieszyć”