Sekrety mistrzów inwestycji

Kategoria:
Wydawnictwo: K.E. Liber
ISBN: 8388170252
Okładka: miękka
stron: 284
Wymiary: 17 x 21

52,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Jeżeli zastosujesz strategie opisane w tej książce i pozwolisz im funkcjonować w dłuższym okresie, to przyniosą Ci one zasłużoną nagrodę w postaci portfela inwestycyjnego, który ma możliwość osiągnięcia wyników lepszych od niejednego najlepiej zarządzanego otwartego funduszu inwestycyjnego i głównych indeksów rynkowych.

Logika, na której opiera się ta strategia jest prosta: w miarę upływu czasu dobrze dobrane akcje generują wyższy poziom zysków. John Burr Williams opisał to zjawisko w swojej pracy w 1938 roku na Uniwersytecie Harvarda. Benjamin Graham i David L. Dodd rozszerzyli tą teorię w 1951 roku. A teraz Twoja kolej.

„…zasady bezpiecznych inwestycji nie zmieniły się pod względem merytorycznym od ponad pół wieku.”
Beniamin Graham i David L Dodd

W książce ” mistrzów inwestycji” najlepsi specjaliści w dziedzinie inwestycji i zarządzania finansami, Charles E. Babin i William J. Donovan, oparli się na wiedzy i doświadczeniach największych w historii ekspertów w tej materii, przetestowali ich teorie przy użyciu ostatnich osiągnięć technicznych, które pozostawały poza zasięgiem minionego pokolenia. Rezultatem tego jest strategia inwestycyjna, która zapewnia duże możliwości wzrostu przy znacznie niższym poziomie ryzyka, poparta stu latami doświadczenia.

„Oparta na poczuciu zdrowego rozsądku, przystępnie opracowana, zawierająca oryginalne analizy i wskazówki – książka ta będzie stanowić elementarz wiedzy dla niewtajemniczonych, poszerzy perspektywę postrzegania amatorów, a profesjonalistom wskaże nowy punkt widzenia”.
Rick A. Cooper, Ph.D.
Dyrektor Analytical Research Harris lnvestment Management

„Często w dziedzinie inwestycji pojawiają się i znikają nowe trendy, książka ta natomiast zawiera wiele ponadczasowych wskazówek, które pomogą inwestorom uniknąć wpływu tych czasowych tendencji i odnieść długotrwały sukces”.
James W. MacAllen
Prezes David L Babson & Co.

Trader21 o „Inteligentnym inwestorze XXI wieku”

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sekrety mistrzów inwestycji”