Sześć kroków do niezależności finansowej

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
ISBN: 8324601198
Okładka: Miękka
stron: 384
Wymiary: A5

38,90 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Wytwarzaj bogactwo… zawodowo

– Staw czoło faktom: bogactwo trzeba skusić, inaczej się nie zjawi
– Zmień się i świadomie buduj lepsze jutro
– Sprawdź, czym naprawdę jest bogactwo: to nie tylko pieniądze na koncie

Masz dość porad w stylu „Jak zarobić pierwszy milion w pół roku”? Nie chcesz stracić wszystkiego na giełdzie? Brak Ci cierpliwości, by odkładać oszczędności w banku lub funduszu inwestycyjnym? Poznaj drogę do bogactwa, którą podążył autor tej książki. Pamiętaj, że zaczynał od mycia szyb…

Sposób na budowanie bogactwa w każdej branży i w każdym wieku – to właśnie znajdziesz w tej książce. Opanuj program sześciu strategicznych kroków, który autor przetestował na sobie:
– Pogódź się z twardą rzeczywistością. Nie licz na cud. Nie łudź się, że państwo zaopiekuje się Tobą na starość i, że pracodawca zapewni Ci godziwą emeryturę. Twoje bogactwo jest w Twoich rękach.
– Zaplanuj drogę do bogactwa. Dobre chęci to za mało. Opracuj szczegółowy plan. Znajdź punkt zaczepienia. Zacznij działać i skontaktuj się z właściwymi ludźmi.
– Zmień sposób życia. Opanuj wybraną dziedzinę do perfekcji i wytrwale zmierzaj do celu. – Bogaci różnią się od innych ludzi nie tylko liczbą zer na koncie. Niektóre zachowania pomogą Ci w pomnożeniu majątku, a inne spowodują, że zbiedniejesz.
– Powiększaj swoje dochody. Zapomnij o pięcioprocentowych podwyżkach pensji – od tego się nie wzbogacisz. Dobrze znając branżę i wiedząc, jakie komu oferujesz korzyści, możesz ugrać tyle, na ile naprawdę zasługujesz.
– Znajdź dodatkowe źródła dochodów. Na tym etapie możesz pozwolić sobie, by majątek i zdobyte doświadczenie pracowały na Ciebie. Dobrze gospodarując atutami, będziesz bogacić się nawet podczas snu.
– Przejdź na wcześniejszą emeryturę… jeśli zechcesz. To, co będziesz robić w wieku emerytalnym, nad czym będziesz pracować i jakie ambicje będziesz realizować, powinno całkowicie zależeć od Ciebie.

Dowiedz się, jak autor i inni ludzie opisani w książce zapewnili sobie lepsze jutro… A potem pójdź w ich ślady.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sześć kroków do niezależności finansowej”