Sztuka skutecznej prezentacji

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
stron: 352
Wymiary: A5

49,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Zaklinaj tekstem

– Czarowanie słuchaczy od pierwszych słów prezentacji
– Budowanie więzi z widownią
– Ożywianie PowerPointa: animacje, wykresy, formatowanie tekstu i kody kolorów

Malkontenci krzykną „Tak!”. Niewtajemniczeni zrozumieją. Milczący staną się wylewni. I nigdy nie zapomną Twojej prezentacji. A Ty doświadczysz triumfu. Wystarczy, że raz w życiu porwiesz tłum, a zawsze już będziesz o tym pamiętał. Staniesz się naznaczony — po Twoim pierwszym razie będą Cię kłuły w oczy nawet drobne niedoskonałości przekazu. I nigdy więcej nie pozwolisz sobie na nudną prezentację.

Każdego dnia ludzie na całym świecie uczestniczą w trzydziestu milionach prezentacji w PowerPoincie. Ile z nich ciekawi, porusza emocje i zapisuje się w pamięci widzów? Niewiele. Cóż, to bardzo ułatwia Ci zadanie. Większość osób prezentujących swoje materiały po prostu przekazuje informacje. Ty dodatkowo masz zapanować nad słuchaczami. Bądź wiarygodny i przekonujący. Postrzegaj siebie oczami widzów i obłaskawiaj ich.

Jak to zrobisz? Pozwól, że wyłoży Ci to rzecznik prasowy Doliny Krzemowej. Jerry Weissman to człowiek, który zamienia akcje w złoto. Jest autorem ponad czterystu prezentacji, dzięki którym firmy — takie jak Cisco, Yahoo! czy Compaq — z wielkim powodzeniem sprzedają inwestorom swoje akcje. Poza tym Weissman szlifuje osobiste umiejętności komunikacyjne dyrektorów Microsoftu, Intela i innych korporacji, które znasz.

Z tej książki nauczysz się:

– zagajać i opowiadać wciągające anegdoty,
– wyłapywać myśli widzów,
– organizować treść prezentacji na szesnaście przejrzystych sposobów,
– nie popełniać grzechów głównych autorów wystąpień biznesowych,
– zadawać pytania retoryczne i wplatać w wystąpienie cytaty lub metafory,
– radzić sobie z trudnym audytorium.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Sztuka skutecznej prezentacji”