Promocja!

Trading spreads and seasonals

Kategoria:
Wydawnictwo: Trading Educators
Okładka: Twarda
stron: 312

389,00  49,00 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Książka w wersji anglojęzycznej.

Książka Trading Spreads And Seasonals omawia alternatywne podejście do inwestowania. Podstawą tej techniki jest przekonanie, że cena większości kontraktów terminowych podlega sezonowym wahaniom.

W pierwszej części swej książki Joe Ross opisuje czym jest technika spread tradingu, jakie są jej rodzaje oraz na jakich rynkach można ją wykorzystywać. Następnie dogłębnie omawia zalety i wady tej techniki. Omawia dokładnie proces selekcji dokonywany przy każdej transakcji. Omawia sposoby otwierania oraz zamykania transakcji. Na koniec licznymi przykładami pokazuje jak w praktyce wykorzystuje swoją wiedzę.

Druga część książki poświęcona jest koncepcji zwanej ” outright seasonal trading”. Na początku autor omawia podstawy tej koncepcji. W dalszej części przedstawia rynki, na których można stosować taki rodzaj inwestycji. Dalej omawia sposób selekcji dokonywanej przy wyborze poszczególnych transakcji. Joe Ross uczy jak sprawdzić czy podstawy fundamentalne wspierają Twoje potencjalne transakcje oraz jak wyznaczyć czas i cenę po której należy dokonać otwarcia i zamknięcia transakcji. Na koniec liczne przykłady demonstrują praktyczne wykorzystanie zdobytej wcześniej wiedzy.

W swej książce Trading Spreads And Seasonals Joe uczy jak budować zyskowne strategie wg schematu używanego przez profesjonalistów. Jeśli to czego szukasz to sucha teoria oraz tysiące nowych wskaźników technicznych to ta książka nie spełni Twoich oczekiwań. W zamian za to, Joe odkrywa jedną z fundamentalnych metod inwestowania opartą o spread trading. To metoda stosowana od lat przez profesjonalistów, przez długie lata traktowana była jak wiedza, dostępna tylko dla nielicznych traderów z parkietu. Spread trading działa skutecznie również dzisiaj. Jeśli jesteś pozycyjnym inwestorem co lepszego może Cię spotkać jak sygnał który w ciągu 15 kolejnych lat z rzędu daje 15 transakcji zyskownych. Trading Spreads And Seasonals to 330 stron pełnych wykresów oraz łatwych do naśladowania schematów.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o “Trading spreads and seasonals”