Uniwersytet Donalda Trumpa. Marketing

Kategoria:
Wydawnictwo: Onepress
Okładka: twarda
stron: 368
Wymiary: 15,8 cm x 23,5 cm

51,40 

Czas wysyłki: Towar tymczasowo niedostępny

Podziel się ze znajomymi:

Opis

Praktykuj wiedzę zdobytą na Uniwersytecie Donalda Trumpa:

– Błyskotliwe techniki promowania Twojej firmy

– Praktyczne sposoby przewidywania wielkości sprzedaży i zysków

– Metody zdobywania klientów, pokonywania konkurentów i zrozumienia uwarunkowań rynkowych

”Jeśli nie jesteś zadowolony ze status quo w swoim życiu zawodowym, ta książka jest właśnie dla Ciebie – wystarczy ją przeczytać, wybrać jeden z kluczowych pomysłów i zastosować go w praktyce. Gwarantuję, że przyniesie to oczekiwany zysk.”
Donald Trump

Wszystko o nowoczesnym marketingu

Teorie marketingowe są domeną nauczycieli akademickich i studentów. Ludzie aktywni zawodowo szukają praktycznych rozwiązań pomagających zwiększyć sprzedaż, przychody, przepływy kapitału czy zyski z inwestycji. Dlatego właśnie autor książki koncentruje się na uświadomieniu, jak doskonałe koncepcje sprawdzają się w codziennej pracy. Aby zobrazować to zagadnienie, załącza instrukcje wyjaśniające cały proces krok po kroku. Znajdziesz tu także cenne wskazówki pomocne przy podejmowaniu istotnych decyzji marketingowych.

Lekcje udzielane przez wybitnych biznesmenów w połączeniu z poradami najlepszych profesorów marketingu stanowią gwarancję Twojego sukcesu. Pomogą Ci odkryć, które taktyki marketingowe sprawdzają się w rzeczywistych sytuacjach, a które tylko doskonale brzmią w teorii. Wskażą również narzędzia odpowiednie dla Twojej działalności. Osiągnij swój cel – zwiększ zyski, wykreuj markę i rozbuduj bazę klientów.

– Pomiar i zarządzanie wartością postrzeganą

– Pozycjonowanie produktu lub usługi

– Budowanie strategii marketingowej

– Marketing i reklama internetowa

– Cele i metody badania rynku

Książki z serii „Uniwersytet Donalda Trumpa” to praktyczne i przystępne samouczki wspierające Cię w drodze do sukcesu i przedstawiające metody prowadzenia interesów na sposób Trumpa. Każda książka została napisana przez eksperta z danej dziedziny i zawiera motywującą przedmowę samego Donalda Trumpa.

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Uniwersytet Donalda Trumpa. Marketing”